2. >
  4. >

Чемпіонат Закарпаття з футболу: Переможна десятихвилинка «Поляни»

28.08.2017 Спорт

В Поляні зійшлися в принципі рівні за потенціалом суперники, але фактор домашнього поля та підтримка трибун для господарів має принципове значення.

Тож господарі з перших хвилин старались грати першим номером, однак «Вільхівці» також прагнули зачепитися за залікові очки й не проти були поїхати зі Свалявщини з певним очковим здобутком. Тож практично весь поєдинок тривала рівна напружена гра, але до реальних загострень не доходило, повідомив Ужгород.нет.

Правда, ще на початку матчу в команді Юрія Бучка сталася вимушена заміна, через травму поле покинув Едуард Нергеш, можливо це також далося взнаки наприкінці зустрічі.  Та й заміни, які провели тренери обох команд дали протилежний результат: якщо для «Поляни» вони стали реальним підсиленням, то для «Вільхівців» гравці, які зявилися на полі свіжості грі команді не додали. Тож розвязка матча настала  в заключній двадцятихвилині. Господарі в цей відрізок часу затисли гостей на власній половині поля й шукали завершення атак через навісні передачі, та оборонці «Вільхівців» доволі легко з цим справлялися.  А моментами гравці «Поляни» невдало їх замикали. На 76-й хвилині полянці заробили право на штрафний удар – подачу на лінію воротарського майданчика виконав Олександр Міклош,  головою атаку завершував Степан Стегура – воротаря «Вільхівців» виручила стійка воріт. Практично атака у відповідь від «Вільхівців» вже могла стати результативною для гостей. Жоффчак приборкав м’яч у центральній зоні, Віктор відкотив на Івана Лендела, який правим краєм увірвався в карний майданчик полянців, на замасі прибрав оборонця і цілив у верхній кут воріт – потрапив у поперечину, торкнувшись якої м’яч, вилетів за межі поля.

Обмінявшись гострими моментами, ініціатива поступово перейшла на бік господарів, які великими силами йшли в атаку, активно підключаючи до цих дій оборонців. Ця тактика невдовзі спрацювала. На 84-й хвилині подача з кутового захисники «Вільхівців» винесли за межі карного майданчика, але на підборі першим був Віталій Міклош, який дугою навішую на кут воротарського майданчика, де в падінні м’яч в сітку воріт суперника проштовхує центрбек Артур Русин – 1:0.

Не встигли гості відійти від пропущеного першого гола як отримали другий – пішовши великими силами вперед тратили м’яч, полянці віддали на хід Євгену Островці, який вийшовши віч-на-віч з воротарем не залишив останньому жодних шансів. Через дві хвилини знову повторилася аналогічна ситуація, але цього разу з воротарем вільхівчан на дуель вийшов Степан Стегура, який смачно приклався по мячу й робить рахунок 3:0. Тож переконлива перемога полянців в Кубку Ліги залишає їм шанси поборотися за почесний трофей.

Юнаки «Поляни» також впевнено перемагають «Вільхівці» - 6:0.

Нагадаємо, раніше виноградівський "Севлюш" показав клас на виїзді в Ужгороді.

Читайте на ГК:На Свалявщині розшукували жінку з трьома дітьми
Читайте на ГК:У Карпатах на два дні зник 85-річний дідусь
Читайте на ГК:У Сваляві під час застілля гості насмерть забили господаря

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter