11.04.2017 17:37
У змаганнях брали участь команди м. Ужгорода, Сваляви, Виноградова, Хуста, а також с. Тур’ї Ремета та смт В. Березного, повідомляє Оbolok.
Змагання проводилися в чотири потоки у різних вікових та вагових категоріях. У перший день змагались дівчата та юнаки до 13 та 15 років.
Перший потік (дівчата)
категорія 48 кг
І місце – Вікторія Попович (Свалява), тренер Попович В.;
ІІ місце – Богдана Синюк (Іршава), тренер Шкарупа Ю.
І місце – Тетяна Магурська (Іршава), тренер Шкарупа Ю.
категорія 53 кг
І місце – Владислава Ганчич (Іршава), тренер Світлик Ю.
ІІ місце – Василина Боднарик (Тур’я-Ремета), тренер Легеза В.
категорія 58 кг
І місце – Емілія Богаш (Ужгородський р-н), тренери Тара І., Джупіна Р.
категорія 63 кг
І місце – Богдана Кіяк (Ужгородський р-н), тренери Тара І., Джупіна Р.
категорія 69 кг
І місце – Валерія Бабущак (Тур’я-Ремета), тренер Легеза В.
категорія 75 кг
І місце – Аліна Романець (Іршава), тренер Шкарупа Ю.
У другому потоці змагалось понад 20 учасників (хлопці)
категорія 56
І місце – Павло Свербинко (Ужгородський р-н), тренери Тара І., Джупіна Р.
ІІ місце – Арсен Теплухін (Хуст), тренер Кемень М.
ІІІ місце – Михайло Товтин (Тур’я-Ремета), тренер Легеза В.
Третій потік:
категорія 62 кг
І місце – Іван Робовекій (Виноградів), тренер Поп М.
ІІ місце – Віктор Шпонтак (Ужгород), тренер Перебзяк В.
ІІІ місце – Віталій Мешко (Тур’я-Ремета), тренер Легеза В.
категорія 69 кг
І місце – Михайло Ступин (Свалява), тренер Фотул С.
ІІ місце – Віктор Самуляк (В.Березний), тренер Опаленик І.
ІІІ місце – Сергій Афонін (Ужгород), тренер Галішин
Четвертий потік
категорія 77 кг
І місце – Юрій Мешко (Свалява), тренер Попович В.
ІІ місце – Василь Мешко (Тур’я-Ремета), тренер Легеза В.
ІІІ місце – Едуард Найпавер (Тур’я-Ремета), тренер Легеза В.
категорія 85 кг
І місце – Іван Сурмай (В.Березний), тренер Опаленик І.
ІІ місце – Едуард Попович (Свалява), тренер Попович В.
ІІІ місце – Даніел Шпонько (Ужгород), тренер Стахов О.
категорія 94 кг
І місце – Євген Сілій (Іршава), тренер Світлик Ю.
ІІ місце – Юрій Бреньо (Тур’я-Ремета), тренер Легеза В.
ІІІ місце – Станіслав Мешко (Тур’я-Ремета), тренер Легеза В.
Усі спортсмени були нагороджені грамотами та медалям управлінням молоді та спорту облдержадміністрації (начальник Ерфан В.). Змагання проводяться з метою популяризації важкої атлетики та відбору до збірної Закарпаття.