2. >
  4. >

Ужгородські гандболістки вийшли в 1/8 престижного європейського турніру / ФОТО

20.11.2016 0 Спорт Автор: Голос Карпат

Перемогою у двох матчах гандболістки ужгородських «Карпат» забезпечили собі вихід до 1/8 Кубку Виклику.

Перегравши своїх суперниць зі Швейцарії у першому матчі з рахунком 34:25, «Карпати» перемогли і у другій грі, проте з набагато скромнішим рахунком – 20:17. Ужгородські гандболістки змусили понервувати тренерський склад та глядачів. В середині першого тайму «Карпати» втратили концентрацію та дозволили гандболісткам «Ротвайсу» не лише наздогнати їх у рахунку, а й вийти вперед. Проте, після тайм-ауту підопічні Бориса Петровського заграли злагодженіше та мотивованіше.

Блискучу гру сьогодні продемонструвала воротар «Карпат» Ірина Яблонська-Бобаль. Дівчина мала високий показник сейвів та закинула два м’ячі зі своєю половини поля. Її з упевненістю можна назвати кращим гравцем матчу.

Читайте на ГК:В Україні зміняться правила призначення стипендій
Читайте на ГК:В мережі оприлюднили затримання чоловіка причетного до підпалу авто в Ужгороді / ВІДЕО
Читайте на ГК:Четвертокурсник УжНУ представлятиме Україну на студентському Чемпіонаті світу з паверліфтингу

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter