2. >

«Берегово» присоромило чемпіона, а «Бужора» гідно зустріла фаворита

06.10.2016 17:10 Ексклюзив

Про підсумки 21-го туру Закарпатської прем’єр –ліги читайте далі.

Цей тур завершився без гучних сенсацій. Головні несподіванки стались у двох найбільш конкурентних матчах дня в Берегові та Іршаві, де перед стартом двобоїв шанси гостей вважались трохи кращими й розцінювались у пропорціях – 51 на 49 % на їх користь щодо їх опонентів, які грали на рідній арені.

Гол Василя Ковтуна дозволив одній із двох кращих команд Південно-Західного Закарпаття цього сезону «Берегову» не тільки здобути перемогу в їх центральному матчі 21-го туру над кращою командою Закарпаття цього та минулого сезону «Ужгородом», а й у таблиці домашніх матчів випередити «Дийду» й після трохи більше двотижневої перерви повноцінно, за здобутими та втраченими очками, повернутись до провідної п’ятірки. М’яч Ярослава Горзова додав іршавцям упевненості в правильності обраного шляху на виховання молоді в боях із відомими профі. Набагато передбачуваніше завершилась решта поєдинків.

Дубль Дениса Ребрика та голи Андріана Пуканича й Себастьяна Шопоти, дозволили чемпіону першого кола «Севлюшу» не тільки перемогти в двобої, який міг претендувати на роль центрального в 21-му турі, а й досягти суттєвого прогресу в двох таблицях: у загальній таблиці клуб випередив «Ужгород» і після понад місячної перерви повернув собі абсолютне, за здобутими та втраченими балами, лідерство, а в таблиці домашніх матчів виноградівці за здобутими балами також випередили «Ужгород» і після тижневої перерви повернулись на перше місце. Незважаючи на поразку визнана гроза авторитетів «Спартакус» у загальній таблиці та таблиці виїзних матчів повноцінно залишився в першій десятці, в межах якої він безперервно перебуває з самого початку чемпіонату.

Дубль Михайла Чедрика та м’яч Владислава Микуляка в матчі, який також міг претендувати на роль центрального, проти «Дийди», за яку гол престижу забив Віталій Загієв, дозволили «Минаю» ще більше закріпитись у призовій зоні загальної таблиці, в межах якої клуб безперервно перебуває понад півтори місяці. М’ячі Сергія Лендєла, Анатолія Нурієва та автогол гравця суперників дозволив «Середньому» не тільки перемогти в своєму непересічному двобої, а й у загальній таблиці за здобутими балами підстрибнути на два місця й після понад півторамісячної перерви повернутись до провідного квартету. «Оболонь», яка спромоглась на гол престижу від Михайла Мокана, все ж зберегла попередні позиції в загальній таблиці та табелі виїзних матчів.

Результати 21-го туру: «Берегово» – «Ужгород» – 1:0, «Севлюш» Виноградів – «Спартакус» Ужгород – 4:0, «Минай» – «Дийда» Дідово – 3:1, «Середнє» – «Оболонь» Хуст – 3:1, «Бужора» Іршава – «Вільхівці» – 1:0, «Поляна» – «Боржава» Довге – 4:0;

Турнірне становище на 6 жовтня: 1-е місце – «Севлюш» – 19 матчів – 48 очок (різниця голів – 55:9), 2 – «Ужгород» – 19 – 47 (різниця голів – 74:25), 3 – «Минай» –20 – 39 (53:29), 4-е за здобутими очками (5-е за втраченими пунктами) – «Середнє» –20 – 33 (41:28), 5 (4) – «Дийда» – 19 – 32 (30:24), 6 – «Вільхівці» – 20 – 31 (36:21), 7 – «Берегово» – 19 – 29 (36:29), 8 – «Мункач» Мукачево – 19 – 24 (23:33), 9 – «Оболонь» – 19 – 22 (31:31), 10 – «Спартакус» – 20 – 20 (21:33), 11 – «Поляна» – 20 – 16 (26:60), 12 – «Боржава» – 19 – 12 (16:68), 13 – «Бужора» – 19 – 6 (10:62).