Ужгородські ганболістки програли другий матч кубку Виклику

398
Спорт Новини Ужгорода

"Карпати" зупинилися за крок до фіналу.

Вчорашній матч ужгородки програли з різницею в чотири м’ячі. Матч відповіді по домовленості також проходив в Туреччині.

Карпати грали в Туреччині номінальними господарями.

Ганболістки Кастамону розпочали поєдинок досить потужно, і на початку зустрічі вже вели  0:3, але Карпатівки змогли відіграти ці м’ячі і навіть зрівняти рахунок. Але завдяки прекрасній грі в захисті, турецькі гандболістки змогли закінчити перший період з перевагою в чотири м’ячі 9:13.

В другому періоді, більше почали грати на атаку і більше допускали помилок в захисті і все ж програли 25:30.

Якби матч відповідь відбувся в Ужгороді, за підтримки рідних трибун ужгородці змогли пробитись до фіналу, над цим варто подумати керівництву Карпат.

Карпати – Кастамону 25:30 (9:13)

Карпати: Яблонська, Воронько; Компанієць 7, Лєбєдєва 6, Косик 3/2, Каганець 2, Лезінська 2, Мелекесцева 2, Чундак 2, Готра 1, Мигович, Цубина.