2. >

На Берегівщині триває зимовий Кубок району з футболу

273
Спорт Новини Берегова

Після зустрічей між собою в підгрупах, команди пройшли екватор і по чотири з кожної вийшли у чвертьфінал.

Найбільшою несподіванкою останнього туру в зоні А стала поразка В.Бийгані від Запсоні (0:1). Перша до цього часу не пропустила жодного гола і тому вимушена була помінятися місцями в турнірній таблиці із заставнянцями. А очолили підгрупу футболісти Яноші, які в підсумку набрали 13 очок.

У зоні В жодних сюрпризів не сталось. Правда, тут двом клубам теж довелось мінятися місцями: через кращу різницю забитих і пропущених голів на вищий щабель пробились спортсмени брегівської “Зірки”, які випередили гатянський “Артос”.

Таким чином у чвертьфіналах зустрінуться ФК “Яноші” – “Талісман” (В.Береги), “Зірка” – В.Добронь, ФК “Запсонь” – ФК “Кідьош”, “Артос” – В.Бийгань. Матчі відбудуться в неділю, 6 березня, на стадіонах у Чопівці та Запсоні. Початок поєдинків о 13.00 год. Організатори турніру запрошують вболівальників підтримати свої команди.