2. >

У Виноградові відбулись змагання першості області з волейболу серед юнаків та дівчат

511
Спорт Новини Виноградова

В останні вихідні лютого в м. Виноградові відбулись змагання першості області серед команд ДЮСШ з волейболу серед юнаків та дівчат 2002 року народження.

В цих змаганнях непогано проявили себе вихованці Виноградівської ДЮСШ, зібравши повний комплект медалей. Наша спортивна школа виставила по дві команди хлопців та дівчат. Учасники змагань були поділені на дві підгрупи. Згідно регламенту команди, які зайняли в підгрупі перше місце, грали фінал за перше місце. Відповідно, команди,які вибороли друге місце, фінал грали за третє місце. Змагання проводились в трьох спортивних залах: Оніцькій ЗОШ, Виноградівське ВПУ-34 та ЗОШ №8. Адміністрація Виноградівської ДЮСШ щиро вдячна за надані приміщення.

Отже, за підсумками змагань, команди зайняли такі місця:юнаки команда ДЮСШ №1 – 1 місце(тренери Андрусяк О.В., Яковлєв А.С.) ;ДЮСШ №2 – 3 місце(тренер Мудра М.Ю.)

Дівчата: команда ДЮСШ №1 – 2 місце(тренер Понедільник П.І.) ;ДЮСШ №2 – 5 місце(тренер Понедільник Л.М.)

Бажаємо нашим юним волейболістам і в подальшому показувати хороші результати.