2. >

Закарпатські кікбоксери на міжнародному турнірі ‪Slovak‬-open 2016 завоювали найвищі нагороди

342
Спорт Закарпаття

Вихованці СК ‪Іппон‬ привезли додому дві золоті, дві срібні та одну бронзову медалі.

Загалом у чемпіонаті беруть участь понад 600 спортсменів різних вікових категорій з 10 європейських країн, повідомило ЗС.

У стартовий змагальний день на Міжнародному турнірі ‪Slovak‬-open 2016 наша збірна завоювала найвищі нагороди.

Іван Зарева переміг в двох боях і зайняв 1 місце в лайт-контакті. Поліна Мухлиніна перемогла в 2 боях і в фіналі поступилася хорватській спортсменці і зайняла 2 місце. Даніель Агій один бій виграв і далі програв сербу.

У другий змагальний день закарпатські кікбоксери заробили в спортивний кошик краю та України ще одне золото, срібло і бронзу.

Артем Колечко виступав у розділі лайт-контакт в двох категоріях – в вазі до 84кг, де посів 1 місце. У категорії до 94 кг у фіналі знявся через травму і зайняв 2 місце.

Петро Панкулич в розділі кік-лайт в вазі до 74 кг зайняв 3 місце. Іппоновці Колечко Артем виступав у розділі лайт контакт в двох категоріях в вазі до 84кг посів 1 місце в розділі до 94 кг у фіналі знявся через травму і зайняв 2 місце Панкулич Петро в розділі кік лайт до 74 кг забрав бронзову медаль.

Загалом зі Словаччини вихованці СК ‪Іппон‬ привезли додому дві золоті, дві срібні та одну бронзову медалі.