2. >
  3. Україна

Українські шаблістки вибороли золото етапу Кубка світу в Греції

02.02.2015 11:41

Жіноча збірна команда України з фехтування на шаблях у складі Ольги Харлан, Аліни Комащук, Олени Кравацької і Ольги Жовнір стала переможницею етапу Кубка світу в Афінах (Греція).

"У 1/16 фіналу наша команда перемогла Японію (45:33), далі взяла гору над Італією (45:34), в півфіналі обіграла лідерів світового рейтингу США (45:44) і у фіналі здобула упевнену перемогу над Росією (45:35)", - уточнюється в повідомленні Федерації фехтування України.

Ця перемога вивела збірну України з п'ятого місця в світовій класифікації, на яке ми опустилися після пропуску турніру у Венесуелі на третю позицію.

В індивідуальній першості шаблісток не було рівних діючій чемпіонці світу Ользі Харлан. Спортсменка з Миколаєва виграла всі шість поєдинків, у тому числі фінальний у росіянки Софії Великій, і продовжує очолювати рейтинг Міжнародної федерації фехтування (FIE|).