1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

Закарпатець "порвав" інтернет за 13 хвилин /ВІДЕО/

13.06.2014 0 Суспільство

Відео з полум'яною промовою виноградівця, який просто і по-людськи поділився думками на камеру Голосу Карпат набуло широкого резонансу. За 13 хвилин чоловік зумів...

Суспільство: Закарпатець порвав інтернет за 13 хвилин /ВІДЕО/Відео з полум'яною промовою виноградівця, який просто і по-людськи поділився думками на камеру Голосу Карпат набуло широкого резонансу. За 13 хвилин чоловік зумів розповісти, чому йому подобається жити у «бандерівському» Закарпатті, чому радіє анексії Криму і чому не хоче жити в Москві.

Зрозумілою мовою, щиро і переконливо звичайний перехожий зумів описати найголовніші тези сьогодення та викликати прихильність серед глядачів, які вже переглянули відео.

Знімальна група Голосу Карпат записала розмову із цим перехожим в рамках вуличного опитування на тему «Чи потрібно в Україні відновлювати строкову службу в армії?». Проте окрім прямої відповіді, невідомий співрозмовник торкнувся багатьох інших тем. І зробив це так відверто, виразно і без купюр, що 13-ти хвилинне відео сприймається на одному диханні.

Подивіться це відео і лайкніть його в соціальні мережі!Дивіться друге відео з цим же чоловіком — про мобілізацію та інші гострі питання.
ВИ ЩО, ПОДУРІЛИ?! Закарпатець, який «зірвав» інтернет, висловився про мобілізацію /ВІДЕО/

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus