1. Головна
  2. >
  3. Суспільство

В Ужгороді побачила світ написана словацькою книга «історій з життя», яку видали першачки разом із вчителем

74
Суспільство Новини Ужгорода

<p>Учні першого класу загальноосвітньої спеціалізованої школи №4 м. Ужгорода з поглибленим вивченням словацької мови разом з вчителем видали книгу «історій з...

Учні першого класу загальноосвітньої спеціалізованої школи №4 м. Ужгорода з поглибленим вивченням словацької мови разом з вчителем видали книгу «історій з життя» словацькою. Над нею працювали майже півроку, пише Zaholovok.com.ua. 

На це велике свято до дітей та їх вчителя завітали батьки учнів та багато поважних гостей, які висловили щирі вітання і побажали подальших успіхів.

«Від всього серця бажаю в першу чергу вам, дітки, щоб ви були уважні та успішні учні, щоб провели зі своїм вчителем ще багато-багто чудових днів навчання, щоб не втратили своїх знань і творили далі — писали книги, — говорить Генконсул Словаччини в Ужгороді Янка Бур’янова. — Бажаю вашим родичам, щоб отримували від вас тільки радість. Трохи заздрю вам, що ви ще такі маленькі, а вже про вас пишуть книги, чим не можуть похвалитися багато хто з дорослих.

А головне, бажаю цій прекрасній книзі, щоб була читана щодня, читана всіма-всіма дітьми, які володіють словацькою, щоб ви з нею гралися і щоб вона вам приносила радість ще довго-довго років» — продовжила далі Янка Бур’янова.

Вчитель працює з дітьми вже друге півріччя. Як повідомляв Zaholovok.com.ua, більш, ніж 50% першокласників при вступі на навчання не володіли мовою. Але вже після семестру навчання вміють розмовляти і відповідати на запитання словацькою. У школі така практика, що вчителі зі Словаччини, тому з дітьми постійно розмовляють іноземною мовою, щоб вони могли абстрагуватися від українською навіть на перервах.

«Ці розповіді виникли на основі роботи з дітьми першого класу від вересня до лютого. Це не вигадки, а історії з нашого з ними життя, які виросли у таку збірку. Діти мені допомогли ілюструвати гарними картинками кожну казку і вийшла у нас така гарна книга» — розповідає вчитель Ян Покганіч.

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber