1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

Благодійний фонд «Виноградів» провів акцію до Дня інваліда / ВІДЕО, ФОТО

01.12.2017 0 Суспільство

Напередодні Міжнародного дня людей з інвалідністю, який відзначається 3 грудня, волонтери фонду завітали з теплими словами та продуктовими наборами до тих, на чию долю випали важкі випробування.

30 листопада, напередодні Міжнародного дня людей з інвалідністю, благодійний фонд «Виноградів» виконав почесну місію – показав людям, які стали вразливими перед важкою хворобою та реаліями життя, що про них пам’ятають і вони, насправді, не самі.

Ідея благодійної акції виникла у керівника Виноградівської районної реабілітаційно-спортивної організації інвалідів “Відродження” Євгенія Штайгера, а Фонд її підтримав фінансово – підготував 15 адресних продуктових наборів для жителів Виноградова і сіл Олешник і Шаланки.

Серед тих, хто отримав допомогу були і давні та нові підопічні Фонду «Виноградів». Зокрема мова йде про багатодітну сім’ю Чорба з Фанчикова, в якій нещодавно народилася шоста дитина – хлопчик Богданчик - з рідкісною вродженою вадою – анофталмія зліва (відсутність ока). Дитина потребує операції з встановлення імплантанту у очне яблуко, без якого обличчя хлопчика з часом деформується та не зможе повноцінно розвиватися. Зараз благодійний фонд надає консультаційну підтримку родині та допомагає оформити документи на інвалідність.

Ось так, приділивши усього лиш трохи уваги та перейнявшись переживаннями інших, можна зробити цей світ теплішим, подарувавши таким людям віру у людську доброту.

Благодійність=Любов

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus