Благодійний фонд «Виноградів» організував відпочинок для волонтерок з ініціативи «Кікімори-Виноградів», які з початку повномасштабної війни невтомно допомагають фронту.

Громадський благодійний фонд «Виноградів» спільно з волонтерками з ініціативи «Кікімори-Виноградів» провели насичений день відпочинку на лавандовому полі «Вертеп», що на Хустщині. Вже багато років фонд та волонтерська група співпрацюють задля підтримки Збройних сил України. З перших днів повномасштабного вторгнення «Кікімори» тричі на тиждень збираються, щоб безкоштовно виготовляти маскувальні сітки, нашоломники, в'язати шкарпетки та сидіння, шити білизну й обереги для військових.
Поїздка на лавандове поле
Як нагорода за невтомну працю, благодійники організували для волонтерок поїздку на Лавандове поле «Вертеп». Учасниць зустріла власниця господарства Марія Роман, яка дозволила безоплатно милуватися квітковими пейзажами та зібрати букети лаванди. На місці влаштували невеликий пікнік: частину наїдків принесли самі учасниці, а фонд пригостив мінеральною водою, соками, рибними консервами, печивом і цукерками. Волонтеркам також вручили фіолетові майки — як символ спільної справи та вдячності.
Знайомство з вівчарством
Відпочинок продовжився в господарстві місцевих вівчарів, куди гостей привезли Марія Юріївна з чоловіком Іваном Івановичем. Там їх зустрів власник — Сергій Келемен. За його словами, кількість худоби в селі зменшується, а замість того, щоб використовувати траву як корм, її часто просто спалюють. Нині на фермі утримується 800 овець і кіз, що дозволяє забезпечити місцевих натуральним молоком і сиром.
Усі волонтерки залишилися задоволені проведеним днем. Вони щиро подякували організаторам, а також керівництву Берегівської районної військової адміністрації, зокрема голові Віталію Матію, за наданий шкільний автобус для поїздки.
Читайте також:
- Гігантські червонокнижні змії атакують Закарпаття: мешканці в паніці (ФОТО)
- На Закарпатті фіксували торнадо й шокуючої сили ураганний шторм. Що довелось пережити місцевим жителям?(ФОТО, ВІДЕО)
- Трагедія на закарпатському фесті: відомо, що сталось в одній з популярних туристичних локацій
- Справжній жах в одному із міст Закарпаття: люди налякані. Центр міста - "бомблять" під будинками (ВІДЕО)

На війну — так усім! В Україні мобілізують пенсіон...
Українцям 60+ підготували "сюрприз". Моб...
14.06.2025 20:24 46112 0 Суспільство

Гігант повзе до людей: на Закарпатті зняли найбіль...
На Закарпатті — нашестя змій. Гади повзу...
14.06.2025 21:14 187624 0 Суспільство

Боєздатним приготуватися: Україна переходить до НО...
Україна переходить до повністю цифрового...
19.06.2025 13:37 391721 0 Суспільство

Ядерна загроза й ракети на Закарпаттям: які райони...
Під час війни в Україні загроза ракетних...
19.06.2025 14:57 90635 0 Суспільство

Пенсіонерам додадуть 944 грн до пенсії: хто отриму...
З липня 2025 року самотні пенсіонери від...
26.06.2025 00:25 44690 0 Суспільство

У Німеччині затримали 16-річного українця за підоз...
У німецькому Дорстені 16-річний українец...
01.07.2025 02:12 55920 0 Кримінал