Тепер передавати показання лічильника доведеться через офіційні цифрові платформи.

Українським споживачам тепер доведеться адаптуватися до нового способу надсилання показань лічильників електроенергії. За даними комунальної компанії YASNO, один із найпопулярніших каналів — через шаблони платежів у мобільному додатку Приват24 — недоступний для цієї мети.
Зміна стала відомою після того, як споживач зауважив, що з квитанцій про оплату електроенергії в Приват24 зникли звичні поля для відправки показань лічильників, пише Експерт.
YASNO підтвердила, що цей спосіб було припинено, пояснивши, що свідчення лічильників більше не можуть передаватись через фінансових посередників. Рішення було прийнято для забезпечення точності та надійності даних про споживання, що використовуються під час виставлення рахунків.
Для коректного надсилання показань споживачі тепер повинні використовувати офіційні цифрові платформи YASNO, зокрема:
Особистий кабінет на сайті YASNO.
Мобільний додаток YASNO.
Чат-боти у Viber або Telegram.
Клієнтам нагадують необхідність вводити свідчення або протягом останніх двох днів поточного місяця, або протягом перших трьох днів наступного місяця. Якщо цей термін пропущено, споживання енергії буде розраховане на основі середнього споживання за попередні місяці. У разі виставлена сума може перевищувати фактичне споживання.
YASNO закликає всіх користувачів оперативно перейти на нову систему, щоб уникнути розбіжностей у рахунках та забезпечити більш точну оплату електроенергії.
В Україні пройшла масштабна міжнародна спецоперація: іноземців ошукали на мільйони (ФОТО, ВІДЕО)
Читайте також:
- Магнітні бурі 17–18 травня: прогноз геомагнітної активності на вихідні
- Голод очікує всю Україну: до чого слід готуватись жителям уже зараз та що в дефіциті?
- Вони атакують: закарпатці зняли відео в одному з міст й шокували Мережу (ВІДЕО)
- Грози, шквали та зливи 18 травня: на Закарпатті оголошено штормове попередження

На Виноградівщині затвердили нові правила благоуст...
Рішенням 16-ої сесії міської ради восьмо...
26.08.2022 19:45 1046 0 Суспільство

"Господар ледь не загинув від чадного газу": на Ви...
Сповіщення про загоряння у житловому буд...
27.08.2022 09:33 423 0 Суспільство

У Виноградові масштабна пожежа: горить торговий це...
Чорні клуби диму здійнялися над Виноград...
28.08.2022 19:48 9394 0 Суспільство