1. Головна
  2. >
  3. Суспільство

Цього року буде по-новому?: чому цьогоріч переведення буде дещо незвичним

410

Переведення годинників минулої осені мало стати останнім, але щось пішло не так.

Цього року буде по-новому?: чому цьогоріч переведення буде дещо незвичним

Кожного року в останню неділю березня Україна переходила на літній час. І здавалося б, а що тут незвичного? Але незвичним є те, що торішнє переведення годинників мало стати останнім, але судячи з того, що Президент так і не підписав відповідний законопроєкт, в березні доведеться знову перевести стрілки на ваших годинниках.

Щороку наприкінці березня Україна переходить на літній час. Але у 2025 році переведення годинників буде дещо незвичним, пише PMG.

Ще в жовтні минулого року Україна перейшла на зимовий час. Цей перехід мав бути останнім, адже більш ніж пів року тому народні обранці вирішили назавжди залишити зимовий час і назвати його єдиним київським часом.

Тобто нардепи підтримали скасування літнього часу і переводити годинники більше не довелося б.

Однак є одна важлива деталь. Річ у тім, що Володимир Зеленський впродовж усіх цих місяців так і не підписав відповідний законопроєкт і, ймовірно, не буде цього робити.

Принаймні, близькі до президента джерела кажуть про це.

У такому випадку перехід на літній час відбудеться як зазвичай навесні. Тобто в Україні і надалі переводитимуть годинник два рази на рік.

Коли переводять годинники на літній час?

Традиційно — в останню неділю березня. Тому Україна перейде на літній час 2025 30 березня. Того дня стрілки годинників необхідно перевести на годину вперед. Комп’ютери, смартфони, планшети, розумні годинники тощо автоматично перейдуть на новий час, а от звичайні годинники треба перевести вручну.

Попри те, що перехід відбудеться аж наприкінці березня, медики радять завчасно готуватися до цього.

Адже для організму це стрес.

Насамперед вони радять за тиждень-два до переведення годинників на літній час лягати трохи раніше і прокидатися дещо швидше, хоча б на 10-20 хвилин. Також варто більше гуляти у парках та скверах і уникати використання гаджетів перед сном.

Читайте також: Гарячка до 40, люди у паніці: в Україні бушує страшна недуга. Чи дійсно вірус є "штучно розпиленим"? 

Хочете бути в курсі найактуальніших подій з регіону і не тільки? Підписуйтесь на«Голос Карпат» у Telegram, або Viber і щодня першими отримуйте свіжу інформацію!


Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber