Росія вчергове атакувала український видобуток газу, але Україна оперативно долає наслідки й продовжує постачати газ людям та підприємствам.

Ситуація залишається контрольованою, і перебої з газопостачанням не очікуються.
Про це пише "Нафтогаз". Росія вчергове атакувала український видобуток газу, в ніч проти 20 лютого, підприємства Групи Нафтогаз зазнали ударів у кількох областях України.
Ракетні удари та дрони-камікадзе ворога були спрямовані на об’єкти газовидобувної інфраструктури. Внаслідок атаки виникли пошкодження на кількох підприємствах, однак "Нафтогаз" оперативно вживає заходів для ліквідації наслідків. "Головне – ніхто з працівників не постраждав", – йдеться у повідомленні.
За словами керівника Групи "Нафтогаз" Романа Чумака, ситуація контрольована. "Енергетична безпека сьогодні важлива, як ніколи раніше. І ніколи до цього вона не потребувала так багато зусиль та інвестицій у захист і відновлення. Дякую кожному працівнику Групи, який робить все можливе та неможливе, щоб Україна була з газом", – зазначив він.
Чи варто очікувати перебоїв з газопостачанням
Попри чергову агресію Росії, "Нафтогаз" запевняє, що всі категорії споживачів, як населення, так і підприємства, отримуватимуть газ у звичному режимі. Компанія продовжує імпортувати паливо для посилення енергетичної безпеки та підготовки до можливих нових викликів. "Українці мають бути з теплом, а підприємства – з паливом для своєї роботи. Це ключовий пріоритет для нас", – наголосив Чумак.
Читайте також:
- Закарпаттю загрожує складний період: небезпека настигла місцевих жителів
- Інфекційна хвороба масово атакує всю Україну: ряд інфікованих у Закарпатській області
- Закарпатка по-звірячому ґвалтувала чоловіка віником із дерев’яною ручкою: за жорстоке сексуальне насильство на жінку чекає 10 років за ґратами
- Трагедія на Закарпатті сколихнула весь світ: 10-річного хлопчика живцем спалили п'яні батьки - дитина загинула в стражданнях, прикута ланцюгами

Закарпаття: Від 3 до 10 тисяч гривень на день наро...
На Закарпатті, зокрема в Мукачеві, запро...
23.04.2025 00:36 28483 0 Суспільство

Від Чорнобиля до сьогодення: Україна готується до ...
Україна стала однією з перших країн, яка...
27.04.2025 00:52 63678 0 Суспільство

Мобілізація дістане кожного: в Україні створюють "...
Мобілізація в Україні розширює звичний ф...
28.04.2025 21:36 531158 0 Суспільство

Штрафи за газ: як уникнути 140 000 грн покарання
Українці можуть отримати значні штрафи з...
05.05.2025 01:22 50549 0 Суспільство

Кремль про 30-денне перемир’я: підтримка з «нюанса...
Росія заявила, що «підтримує» ідею 30-де...
10.05.2025 00:44 72888 0 Влада

Невже це закарпатець?: закарпатка впізнала брата н...
Кадри знущань над військовим поширили у ...
14.05.2025 20:46 27090 0 Суспільство