1. Головна
  2. >
  3. Суспільство

Українцям відтепер доступні платіжні картки в національній платіжній системі: ПриватБанк запровадив свіжі важливі зміни

64

Державний банк запровадив нововведення, які доступні у понад 1000 відділень фінустанови - що варто знати клієнтам?

Українцям відтепер доступні платіжні картки в національній платіжній системі: ПриватБанк запровадив свіжі важливі зміни

Йдеться про можливість оформлення платіжної картки національної платіжної системи "Простір".

Про це інформує пресцентр банку.

Платіжні картки системи "Простір" у ПриватБанку

Як розповів член правління банку з питань роздрібного бізнесу Дмитро Мусієнко, тепер картки платіжної системи "Простір" стали доступні у кожному банківському відділенні.

Передусім, вони стануть цікаві тим громадянам, яким надходять на рахунки пенсійні та соціальні державні виплати.

За словами Мусієнка, на сьогодні клієнти фінустанови під час оформлення платіжних карток мають широкий вибір між картками міжнародних та національної платіжних систем.

"ПриватБанк випускає картки "Простір" як звичайні картки для виплат, таку картку можна оформити для отримання пенсійних, соціальних виплат та виплат внутрішньо переміщеним особам, чи просто як картку для розрахунків", — уточнив представник банку.

Де можна використовувати такі картки

"Простір" є українською банківською багатоемітентною платіжною системою масових платежів, в якій розрахунок за товари та послуги, видача готівкових грошей та інші операції виконуються за допомогою платіжних смарт-карток за технологією, розробленою НБУ. Зараз учасниками платіжної системи є 55 установ. Картки "Простір" приймаються до оплати як у термінальній мережі України, так і в інтернеті.

Відповідно до повідомлення ПриватБанку, використовувати картки "Простір" можна під час:

  • розрахунку за покупки по всій Україні;
  • оплати послуг у мережі Інтернет (комунальні послуги, доставка, таксі, інше);
  • отримання готівкових коштів у банкоматах, касах банків, POS-термінали у магазинах, аптеках, АЗС;
  • переказу грошей на інші платіжні картки банків.

 

Оголошення. Джерело: ПриватБанк

Що ще варто знати

Нагадаємо, ПриватБанк розповів клієнтам, хто підпаде під ліміт, запроваджений НБУ з 1 жовтня 2024 року. Частина українців не зможе здійснювати перекази через обмеження на p2p-перекази.

Також у ПриватБанку повідомили про запуск унікального сервісу для особливої категорії громадян. Йдеться про послугу відеоконсультацій жестовою мовою у застосунку "Приват24".

Сервіс відеоконсультацій жестовою мовою у ПриватБанку

Як зазначили у фінустанові, у застосунку "Приват24" доступний сервіс відеоконсультацій українською жестовою мовою.

"Це унікальне рішення для банківських застосунків в Україні, розроблене фахівцями ПриватБанку, яке дозволяє клієнтам, які спілкуються жестовою мовою, отримувати консультації безпосередньо від фахівців банку", — повідомили у пресслужбі.

У банку розповіли, що фахівці опанували жестову мову за три місяці завдяки професійним тренерам Всеукраїнської асоціації перекладачів жестової мови та людей з інвалідністю, проте дуже хвилювались перед запуском. Однак уже опрацювали перші дзвінки.

"Перші дзвінки пройшли надзвичайно успішно, і ми усією командою пишаємось, що реалізували такий сервіс. Допомагати людям вирішувати питання так, як ще пів року тому здавалось неможливим, — неймовірне натхнення для кожного з членів нашої команди, а особливо наших — тепер жестомовних — фахівців", — поділились у фінустанові.

Як клієнтам скористатися послугою

Також у пресслужбі пояснили, як клієнтам скористатися сервісом відеоконсультацій жестовою мовою у застосунку "Приват24".

Для того, щоб скористатися послугою, потрібно:

  • зайти в мобільний застосунок "Приват24";
  • вгорі праворуч на екрані увійти в розділ "Комунікації" (значок навушників);
  • обрати розділ "Консультація жестовою мовою".

Сервіс запровадили в рамках виконання "Стратегії безбар’єрності ПриватБанку". Як відомо, в Україні, за даними ВООЗ, порушення слуху різного ступеня є у 2,1 млн громадян, з яких приблизно для 230 тис. осіб основним чи одним з основних способів комунікації є жестова мова.

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber