1. Головна
  2. >
  3. Суспільство

Ефективні та безпечні: засоби від “кровопивць”, які є у кожному домі

129
Суспільство Закарпаття

Вони не дорогі та точно є у вас вдома й вони допоможуть вам позбутися набридливих комарів.

Ефективні та безпечні: засоби від “кровопивць”, які є у кожному домі

Комарі — вкрай набридливі комахи, яких позбутися непросто. Для боротьби з ними існує безліч приладів, пристроїв, кремів та спреїв. Однак багато хто з них коштує дорого, а дешевші кошти часто неефективні або можуть викликати алергію, пише "НП".

Способи відлякування комарів у квартирі чи будинку

Насамперед рекомендується встановити на вікна та двері москітні сітки, які можна зробити з марлі. Якщо це не допомагає, варто спробувати безпечні народні методи:

Гвоздика: Запах гвоздики відлякує комарів. Можна використовувати сухі бутони або ефірну олію. Для приготування домашнього репеленту залийте 5 г гвоздики 200 мл гарячої води, залиште на 15 хвилин, потім обприскуйте відкриті ділянки тіла. Ефірну олію гвоздики краще використовувати з фумігаторами для максимального захисту.

Ефірні олії: Олії лаванди, м’яти, базиліка, евкаліпта, меліси, герані та лимона відлякують комах. Їх можна додавати в аромалампи, креми, гелі для душу, змочувати серветки або розставляти миски з водою та ефіром по квартирі.

Ванілін: Комарі не переносять ванілін, але його запах приємний для людей. Розведіть половину столової ложки ваніліну у склянці теплої води та протирайте шкіру ватним диском. Також можна додати 50 г ваніліну в дитячий крем та наносити на тіло.

Бальзам «Зірочка»: Він містить камфору та зазвичай використовується для лікування застуди, але також є дуже ефективним проти комарів. Нанесіть бальзам на шкіру, уникаючи області навколо очей та слизових оболонок.

Лавровий лист: Комарі не люблять його запаху. Зробіть букет зі свіжого листя. Якщо поставити такий букет біля ліжка, ваш сон буде приємним та спокійним.

А от вирощування кімнатного лавра на підвіконні запобігатиме проникненню комарів. Також можна використовувати його ефірну олію, змащуючи свічки або віконні отвори, або кип’ятити сушене листя та отриманим відваром помити двері та вікна.

Ці засоби недорогі та зазвичай знайдуться в кожній оселі, при цьому вони ефективні та безпечні.

Читайте також: Східні хижаки на Виноградівщині?: цілу зграю небезпечних звірів помітили поблизу міста (ВІДЕО)

Хочете бути в курсі найактуальніших подій з регіону і не тільки? Підписуйтесь на«Голос Карпат» у Telegram, або Viber і щодня першими отримуйте свіжу інформацію!

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber