1. Головна
  2. >
  3. Суспільство

На Закарпатті військовозобов'язані "штурмують" ЦНАП: черги ростуть не по годинах, а по хвилинах (ФОТО)

20590
Суспільство Новини Ужгорода

В Ужгородському ЦНАП щодня оновлюють дані близько 200 військовозобов'язаних, утворюючи великі черги. Оновити дані можна також онлайн через застосунок "Резерв+".

Про це повідомляє Ужгородська міська рада.

Щодня близько 200 військовозобов'язаних звертаються до Центру надання адміністративних послуг (ЦНАП) м. Ужгород для оновлення своїх даних. За останні тижні кількість охочих значно зросла, що спричиняє утворення великих черг з самого ранку.

Процес оновлення даних займає різний час: іноді достатньо 15 хвилин, проте в окремих випадках доводиться чекати кілька годин. Це залежить від того, як працює система та державний реєстр.

Зі збільшенням кількості звернень військовозобов'язаних зростає і час очікування на інші послуги, які надають адміністратори ЦНАПу.

Нагадування військовозобов'язаним: оновити свої дані можна також онлайн через застосунок "Резерв+". Ви отримаєте такий самий документ, як у ЦНАПі, тільки в електронному вигляді. Його можна завантажити і роздрукувати для зручності.

Читайте також: Закарпаття в епіцентрі скандалу: викрито масштабний канал втечі військовозобов’язаних через кордон (ФОТО) 

Хочете бути в курсі найактуальніших подій з регіону і не тільки? Підписуйтесь на «Голос Карпат» у Telegram, або Viber і щодня першими отримуйте свіжу інформацію!

Читайте також: