1. Головна
  2. >
  3. Суспільство

Закарпатська черешня укотре вбиває ціною: а звідки взялась Мелітопольська?

4815
Суспільство Закарпаття

На ринках області в розпалі сезон ягід. Ціни шокують.

Закарпатська черешня укотре вбиває ціною: а звідки взялась Мелітопольська?

На Закарпатських базарах активно торгують сезонним врожаєм суниць, полуниць, вишень й черешень. За останній період ціни на ягоди різко стрибнули угору і часом лякають пересічних покупців.

Нагадаємо, цьогоріч першу тепличну ягоду (полуницю) на закарпатських базарах можна було зустріти у продажі у кінці лютого. Ціни на неї варіювались від 95 гривень за кілограм. Однак, у багатьох торгових точках ціни на ранній смаколик різнились. Також відрізнялась ціна й на базарах Ужгородщини, Перечинщини й Виноградівщини. Подеколи вартість ягоди оцінювали від 250-300 гривень за кілограм.

Пізніше ягода впала в ціні і її вартість уже була від 85 гривень за кілограм. Замість тепличної з'явилась у продажі ягода із відкритого грунту. Про це ми писали у попередній публікації. Зауважмо, що більшість ягідної продукції на обласних ринках була з найтепліших районів області - Берегівського й Виноградівського. Також на місцевих базарах торгували й овочами із Виноградівського району.

На сьогодні у продажі на закарпатських базарах з'явилась унікальна лісова вітамінка - суниця. Її вартість торік була від 300 гривень за кілограм. Золоті ціни пізніше обговорювали в мережі Фейсбук. Водночас, торгівці не поспішали спускати ціну, адже збір ягід, обходився у чималу муку. Золоту вартість пояснювали важкістю збору ягоди, яку змушені були шукати далеко в лісах та збирали вручну. Цьогоріч суниця у регіоні від 160 гривень за літр.

Однак, що найбільше вбиває ціною на Закарпатських базарах, то це і досі вартість черешні. Від 65-85 гривень за кілограм, вона підскочила укотре до сотні. Також у мережі Фейсбук люди обурюються, що у продажі є наразі й черешня із окупованих територій, зокрема, з Мелітополя. Торік, в регіоні торгували черешнею із Чернігова.

Нагадаємо, на Закарпатті різко впала вартість черешні. Люди беруть по три кілограми за один раз.

Читайте також: Закарпатці сидітимуть без світла до 6 годин: оприлюднено графік відключень на 20 червня 

Хочете бути в курсі найактуальніших подій з регіону і не тільки? Підписуйтесь на «Голос Карпат» у Telegram, або Viber і щодня першими отримуйте свіжу інформацію!

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber