1. Головна
  2. >
  3. Суспільство

Військовозобов’язані, увага: повістки тепер вручатимуть поштою

193

У випадках, коли повістки для військовозобов’язаних українців, відправлені поштою, не були фізично отримані, вони все одно будуть вважатися належно врученими.

Військовозобов’язані, увага: повістки тепер вручатимуть поштою

Як повідомляє Факти. 

Це випливає з постанови Кабінету Міністрів №560, яка регулює порядок призову громадян на військову службу під час мобілізації та в особливий період.

Згідно з цією новою постановою, повістки почнуть розсилати поштою через 60 днів після того, як указ президента України про мобілізацію набере чинності, а це буде 16 липня.

Протягом цього 60-денного періоду резервісти та військовозобов’язані мають уточнити свої військово-облікові дані через ЦНАП, електронний кабінет або ТЦК за місцем своєї реєстрації або місцеперебування.

Повістки про виклик до ТЦК з повідомленням про вручення на адресу місця проживання можуть бути відправлені після закінчення цього 60-денного періоду, відведеного для уточнення військово-облікових даних.

Якщо резервіст або військовозобов’язаний не уточнить адресу проживання, повістку відправлять на адресу, зареєстровану або задекларовану як місце проживання.

Як зазначив спікер Міністерства оборони України Дмитро Лазуткін під час національного телемарафону “Єдині новини”, повістки будуть відправлятися рекомендованими листами.

– Після 16 липня повістки будуть відправлятися поштою рекомендованими листами. Наразі повістка вважається врученою, якщо людина особисто підписала її, – пояснив він.

Однак після 16 липня процедура вручення повісток зміниться.

– Коли приходить рекомендований лист, людина або отримує його під підпис, або відмовляється від нього, також під підпис. Або він повертається, і в такому випадку він також вважається врученим… Якщо людина фізично не була на місці і лист повертається, тоді запускається процедура адміністративного правопорушення, – пояснив представник Міноборони.

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber