1. Головна
  2. >
  3. Суспільство

25 червня - день, який змінить все: Україна та Молдова на порозі ЄС

93

Представники країн-членів Європейського Союзу на рівні постійних представників дали згоду на рамки переговорів щодо вступу України та Молдови до ЄС.

25 червня - день, який змінить все: Україна та Молдова на порозі ЄС

Процес вступу України до ЄС Бельгія, яка наразі виконує функції голови Ради ЄС, оголосила дату міжурядових конференцій з Україною та Молдовою. Ці конференції заплановані на 25 червня і відзначать офіційний старт переговорів про вступ цих країн до ЄС, як повідомляють Факти.

Рішення послів ЄС підтверджує, що 25 червня, як було заплановано, відбудеться міжурядова конференція, яка ознаменує офіційний початок переговорів про вступ України та Молдови до Європейського Союзу.

За інформацією, отриманою від європейського дипломата агентством Інтерфакс-Україна, рішення було прийнято під час спеціального засідання Комітету постійних представників країн-членів ЄС.

– Головування внесло новий компроміс. Після цього посли в основному згодились на рамки переговорів про вступ України та Молдови. Бельгійське головування скликає перші міжурядові конференції 25 червня, – говориться в заяві.

Офіційне підтвердження рішення відбудеться наступного тижня під час засідання Ради ЄС з економічних питань, стверджує дипломат. За його словами, це ще один історичний момент, який свідчить про незмінну підтримку України.

Однак посли Євросоюзу тимчасово відклали розгляд питання про 14 пакет санкцій проти Росії, оскільки “одна з країн-членів запросила більше часу для розгляду запропонованих заходів”.

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber