1. Головна
  2. >
  3. Суспільство

Незвичайний відпор крішнаїтів: Танці проти повісток

2557
Суспільство Закарпаття

Міністерство оборони оприлюднило подробиці про події в Закарпатській області, де поліція та представники Територіального центру комплектування та соціальної підтримки намагалися вручити повістки на військову службу прихильникам крішнаїзму.

Незвичайний відпор крішнаїтів: Танці проти повісток

Відеозапис відображає велику групу людей, які виконують танці та мантри, а також жінок, які перешкоджають військовим дістатися до чоловіків. Один з чоловіків відвертав військових, називаючи їх "людьми Божими", як повідомляє inkorr.

Згідно з повідомленнями, деяких прихильників крішнаїзму все-таки відвезли до ТЦК, де вони продовжили свої ритуали співу та танцю. Радник "Інформатора" зазначив, що під час воєнного стану відмова від військової служби за релігійними переконаннями є неможливою. Після 60-денного періоду, який передбачено законодавством для коригування облікових даних, повістка буде відправлена поштою на адресу проживання військовозобов'язаного або резервіста. Наголошується, що молоді люди, які не були зареєстровані в військовому комісаріаті, отримають повістки за місцем реєстрації і пізніше будуть зобов'язані з'явитися в ТЦК.

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber