1. Головна
  2. >
  3. Суспільство

“Катастрофа — це діло часу”: люди б'ють на сполох, адже діти ходять вкрай аварійним мостом (ВІДЕО)

157
Суспільство Новини Хуста

Міст на Хустщині вже давно “дише на ладан”.

“Катастрофа — це діло часу”: люди б'ють на сполох, адже діти ходять вкрай аварійним мостом (ВІДЕО)

Городилівський міст у аварійному стані. Чи буде ремонт? Міст через річку Ріка, що з’єднує вулицю Зарічну (Городилово) з хустською об’їзною давно в аварійному стані. Руйнується покриття і перегнивають дошки. Пересуватися ним із кожним днем стає все більш небезпечно.

Відео з мосту у соцмережі оприлюднив Діма Химчук. Він написав: «Хто ходить через міст в Городилово (Зарічне), будьте уважні. Настил у аварійному стані».

На жаль, при попередньому керівництві мерії це питання тільки обговорювалося, але з мертвої точки проблема так і не зрушилася. Востаннє його ремонтували у 2012 року. 12 років тому! Після цього конструкція поступово руйнується і стає все більш небезпечною. А через міст до школи ходять дітки, які в будь-який момент можуть впасти і травмуватися. Може статися й гірше…

«Тут великі ями. Багато людей ходять до нас по воду. А влітку і на річку купатися, – наголошує у відео пан Дмитро. – Але тут повна катастрофа. Цим мостом ходять діти до школи й додому, люди на роботу. Уночі взагалі проблема. Тут було світло але коли ще на початку війни почалися аварійні відключення, його вимкнули й освітлення немає до сьогодні».

У сутінках пересуватися аварійною ділянкою дуже небезпечно,  тим більше, що дошки хитаються, деякі з них взагалі відірвані, тож кожен необережний крок може стати фатальним!  А на місці окремих світильників залишилися тільки опори.

«Нам обіцяли, що їх встановлять, щоб ніхто не впав, але цього так і не зробили, – додає чоловік. – Розумію, що почалася війна, але нам також якось жити треба».

Читайте також: "Містична істота" лякає мешканців одного із сіл Закарпаття: що пишуть у соцмережах? (ВІДЕО)

Хочете бути в курсі найактуальніших подій з регіону і не тільки? Підписуйтесь на«Голос Карпат» у Telegram, або Viber і щодня першими отримуйте свіжу інформацію!


Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber