1. Головна
  2. >
  3. Суспільство

Нові правила мобілізації: кому скасовано відстрочку після ухвалення закону 18 травня

512

Деякі чоловіки, які раніше мали право на відстрочку від мобілізації, тепер цього права позбавлені. Це стало результатом впровадження нового закону про мобілізацію, який вступив в силу 18 травня 2024 року.

Нові правила мобілізації: кому скасовано відстрочку після ухвалення закону 18 травня

Це, зокрема, впливає на певні категорії студентів, батьків, які мають борги по аліментах, чоловіків, чиї дружини є інвалідами, а також деякі інші групи населення, як повідомляє today.ua.

Ось повний перелік військовозобов’язаних, які втратили право на відстрочку від мобілізації: Порівнюючи з попередньою версією закону про мобілізацію, яка була скасована 18 травня, такі категорії військовозобов’язаних громадян втратили право на відстрочку від мобілізації:

  • студенти, які отримують другу вищу освіту, яка не перевищує рівень першої. Тобто, якщо студент вже має диплом бакалавра, то друге навчання на бакалавраті з іншої спеціальності вже не дає йому права на відстрочку від мобілізації;
  • викладачі коледжів, університетів та шкіл, які отримують за роботу в освітньому закладі менше за 0,75 ставки;
  • батьки, які мають трьох і більше дітей, в яких є заборгованість зі сплати аліментів більше як за три місяці;
  • чоловіки, які самостійно виховують дитину віком до 18 років, якщо мати дитини не позбавлена батьківських прав, не померла, не має статусу зниклої безвісти або безвісно відсутньої та не перебуває у місцях позбавлення волі. Тобто фактично такого батька зобов’яжуть передати дитину на виховання матері і йти на фронт;

Читайте також: Київстар розкрив секрет, як підключитися до мережі інтернет, коли немає світла 

Хочете бути в курсі найактуальніших подій з регіону і не тільки? Підписуйтесь на Telegram канал «Голос Карпат» і щодня першими отримуйте свіжу інформацію!

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber