1. Головна
  2. >
  3. Суспільство

"Приходять на запах легкої здобичі": на Закарпатті масово чатує звіряча небезпека (ФОТО)

341
Суспільство Закарпаття

Прикордонники Мукачівського загону застерігають від відвідування закритих гірських маршрутів вздовж кордону, де почастішали випадки появи ведмедів через залишену їжу нелегальними "туристами".

Про це повідомляє Західне регіональне управління Держприкордонслужби України.

На гірських маршрутах поруч із державним кордоном з'явилося багато ведмедів. Прикордонники Мукачівського загону фіксують значну кількість «туристів», які намагаються подолати закриті стежки, аби незаконно потрапити в Румунію. Найчастіше це чоловіки, які вперше вирушають у високогір’я і беруть із собою велику кількість продуктів харчування, особистих речей, змінного одягу та взуття. Під час походу, коли ноші стають занадто важкими, вони просто кидають їх у лісі.

Залишена їжа приваблює диких звірів, зокрема ведмедів, які приходять на запах легкої здобичі. Минулої доби прикордонний наряд знову помітив на залишках снігу сліди ведмедя та розкидані на місцевості речі.

Прикордонники застерігають від відвідування закритих гірських маршрутів вздовж кордону, оскільки це може бути небезпечним для життя. Утримуйтеся від таких подорожей задля власної безпеки та безпеки диких тварин.

Читайте також: Виживають на грибах й лісових ягодах: закарпатців рятує ліс у період війни 

На Закарпатті засолюють "руду чуму": що рятує людей від іспанського демона? 

Хочете бути в курсі найактуальніших подій з регіону і не тільки? Підписуйтесь на Telegram канал «Голос Карпат» і щодня першими отримуйте свіжу інформацію!

Читайте також: