1. Головна
  2. >
  3. Суспільство

На Закарпатті відключали одну вулицю "за трьома чергами" одночасно: як людей вводять в оману в Обленерго?

573
Суспільство Новини Ужгорода

В Україні продовжують вводити графіки аварійних відключень.

На Закарпатті відключали одну вулицю "за трьома чергами" одночасно: як людей вводять в оману в Обленерго?

У регіоні від 14 травня застосовують графіки спеціальних аварійних відключень. Наразі діють 6 черг для населення й вони розміщені на офіційному сайті "Закарпаттяобленерго".

Напередодні ми писали, що насамперед відключатимуть лише підприємства, водночас, у зв'язку з дефіцитом електроенергії в Україні, доводиться вводити й погодинні та аварійні відключення світла. Відключення відбуваються у всіх районах області, згідно із оприлюдненим графіком.

Варто відзначити, що аварійні відключення світла на випадок жорстких ситуацій були розроблені ще торік й оприлюднені на сайті Обленерго.

Однак, поряд з аварійним відключенням світла, у регіоні також діють планові й погодинні відключення, де закарпатців залишать без електроенергії подеколи й на десять годин. Заплутаність людей у графіках щодо відключень електроенергії починає вливатись у хвилю обурень у соцмережах. Два роки тому, у регіоні пригадують, як їм доводилось витримати без світла 18 годин впродовж доби. І от зараз, ніби й не має офіційно впровадженого блекауту й Закарпаття подалі від окупованих територій та не має зруйнованих енергообєктів, а людей змушують знову "проходити пекло".

За словами обурених жителів, графіки на сайті Обленерго "не дійсні", адже відключення світла тривають врази довше, аніж вказано в графіку.  Тож люди починають бунтувати в коментарях з цього приводу 

Напередодні своє невдоволення щодо графіків розмістили в одній із місцевих спільнот. Йшлось про відключення у Середнянській громаді. Жінка запитувала  в якій черзі населений пункт Середнє, адже згідно із офіційним графіком, світло б уже мало давно бути, а його й досі не має.

Наразі в мережі Фейсбук люди продовжують обурюватись на графіки  Обленерго. В коментарях пишуть, що вимикають одні і ті ж вулиці у населених пунктах і зовсім не за тим графіком. Не обходиться й без нецензурної лексики. Судячи з останніх дописів, нерви в людей - на межі. 

Як зазначають експерти, відключення можуть тривати до осені. То ж доведеться набратись терпіння й змиритись, адже в окопах набагато складніше зараз аніж в тилу. Що стосується відключень цьогоріч узимку, за словами експертів, навряд і їх вдасться уникнути в регіонах.

Читайте також: На Закарпатті вже продають першу суницю із лісу: надранній врожай не за низькою ціною (ФОТО) 

Хочете бути в курсі найактуальніших подій з регіону і не тільки? Підписуйтесь на Telegram канал «Голос Карпат» і щодня першими отримуйте свіжу інформацію!

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber