1. Головна
  2. >
  3. Суспільство

"Черга одна, а вимикають за іншою": закарпатці обурені графіком відключень електроенергії

1384
Суспільство Закарпаття

В мережі Фейсбук люди висловлюють невдоволення щодо відключень світла.

"Черга одна, а вимикають за іншою": закарпатці обурені графіком відключень електроенергії

 Як відомо, у березні цьогоріч енергосистема в державі укотре опинилась під обстрілами рашистів. В областях України почались аварійні відключення у зв'язку зі значними пошкодженнями об'єктів енергетичної інфраструктури.

На щастя, на той час мова не йшла про відключення всіх регіонів й, зокрема, Закарпаття. Однак, в області вводились періодичні відключення електроенергії від початку нового року.

Світло вимикали від ранку й до після обіду на сім, вісім й навіть на десять годин.

Наразі, в Україні, практично у всіх областях, почали діяти графіки черг спеціальних аварійних відключень в зв'язку зі значним дефіцитом електроенергії. Не винятком стало і Закарпаття.

Насамперед, в регіоні почали вводити графіки обов'язкових відключень для підприємств. Як на той час повідомляли у "Закарпаттяобленерго", побутовим споживачам відключатимуть світло за графіком аварійних відключень у крайньому випадку.

14 травня в регіоні уперше цьогоріч були введені графіки аварійних відключень побутових споживачів на Закарпатті й вони тривають до цього часу.

В мережі Фейсбук люди починають панікувати й обурюватись, адже, як вони відзначають, оприлюднені графіки на офіційному сайті Обленерго істотно різняться від реальних годин відключень електроенергії споживачам.

До слова, як наголошують в коментарях під дописами щодо відключень місцеві жителі, вимикають "за однією чергою, а вимикають зовсім за іншою". Люди плутаються у чергах відключень світла і просять роз'яснень із цього приводу, щоб мати змогу підготуватись до чергових "сюрпризів".


Нагадаємо, уперше енергосистема в Україні зазнала потужних руйнацій через військові дії у листопаді 2022 року. Тоді в областях почались погодинні й довготривалі відключення світла.

Читайте також: Світло відключатимуть влітку і взимку: на Закарпатті школярів активно готують до енергозбереження (ФОТО)

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber