1. Головна
  2. >
  3. Суспільство

"Антиалкогольний гель": протестовано засіб який спасе вас від похмілля

84

Відповідно до всього, він, здається, також запобігає самому сп’янінню, що ставить під питання його необхідність.

"Антиалкогольний гель": протестовано засіб який спасе вас від похмілля

Науковці успішно провели тести “антиалкогольного гелю”, який дозволяє ефективно уникнути більшості негативних ефектів від споживання твердих напоїв, наприклад, від посталкогольної амнезії. Однак, наразі тестування проводилося тільки на мишах. Результати дослідження опублікувала міжнародна команда спеціалістів в журналі Nature Nanotechnology, та стаття на unian.ua.

Для створення гелю використовували білок молочної сироватки бета-лактоглобулін. Після довгого кип’ятіння в ньому утворилися волокна, до яких потім додали воду і сіль як розчинники. Потім до суміші додали глюкозу та інші каталізатори розщеплення алкоголю.

Автори дослідження стверджують, що отримана в результаті гелеподібна маса при контакті з алкоголем запускає реакції ферментування. Кінцевим результатом є перетворення алкоголю на оцтову кислоту.

Гель, прийнятий внутрішньо, дозволяє почати розщеплення алкоголю безпосередньо в шлунково-кишковому тракті, не дочекаючись його потрапляння в печінку. Таким чином, можна уникнути звичайних негативних наслідків вживання алкоголю.

Використання гелю на мишах показало зниження концентрації етанолу в крові на 40% за 30 хвилин і на 56% за п’ять годин порівняно з тваринами, яким алкоголь подавали без попереднього застосування гелю. Більше того, у дослідних мишей менше накопичувався шкідливий продукт розпаду алкоголю - ацетальдегід, і менше проявлялися стресові реакції в печінці.

Читайте також: Прекрасний вибух у Новоросійську: дрони й ракети атакували порт та нафтобазу (ВІДЕО) 

Хочете бути в курсі найактуальніших подій з регіону і не тільки? Підписуйтесь на Telegram канал «Голос Карпат» і щодня першими отримуйте свіжу інформацію!

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber