1. Головна
  2. >
  3. Суспільство

Працівник ТЦК назвав найпроблемнішу категорію військовозобов'язаних

579

Людей забирають з вулиці до військкомату у тих випадках, коли у документах є певні невідповідності. Щоб такого не було, треба своєчасно оновлювати облікові дані.

Працівник ТЦК назвав найпроблемнішу категорію військовозобов'язаних

Про це в інтерв’ю "Еспресо" заявив ветеран Віктор Всякий, який після важкого поранення був переведений на роботу до одного з львівських районних територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки.

У розмові з журналістом військовий неодноразово наголосив, що більшість проблем з ТЦК виникають через незнання громадянами своїх обов’язків та правил мобілізаційного процесу.

"Якщо забирають у ТЦК, то для цього точно є причина. Щоб з документами все було в порядку – це відповідальність військовозобов’язаного. При спілкуванні люди бувають агресивними, але коли я пояснюю їм деякі нюанси мобілізації, вони заспокоюються. Деколи й мені важко тримати себе під контролем. Часто люди говорять такі речі неприємні, але вони ж не знають, хто я, що робив", – каже Віктор.

За його словами, останнім часом конфліктів з військовозобов’язаними стало менше. Але бажаючих йти на фронт від того не додалося.

"Зрештою, я пояснюю, що після відмови та суду, навіть коли дають людині умовний термін, її знову викликають у ТЦК. Тоді для чого ці всі зайві проблеми? Якщо людина ще раз пише відмову, тоді вона отримує реальний тюремний термін", – каже військовий.

Дуже часто люди вирішують просто тікати від працівників ТЦК, розповідає Віктор. За його словами, особливо проблемними є переселенці з Донбасу, які охоче отримують статус ВПО, але часто не стають на військовий облік.

"Переважно всі ці провокації, які відбуваються, роблять вони. Такі люди нам кажуть, що вони не для того тікали від війни, щоб туди повертатися. Народ, я все розумію, але в мене дім тут і я пішов туди, щоб до мого дому не прийшли. А ви все кинули, приїхали сюди… То я вам чимось зобов’язаний виходить? Чи та маса людей, яка віддала вже своє життя", – коментує військовий. 

Читайте також: РФ обрала нову ціль на заході України, — Зеленський 

Хочете бути в курсі найактуальніших подій з регіону і не тільки? Підписуйтесь на Telegram канал «Голос Карпат» і щодня першими отримуйте свіжу інформацію!

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber