1. Головна
  2. >
  3. Суспільство

Містичне явище до смерті налякало туристів: на Закарпатті шукають мертвого чоловіка, тіло якого бачили у горах (ФОТО)

292
Суспільство Закарпаття

До пошуків залучено 46 рятувальників та 12 одиниць техніки від 10 гірських пошуково-рятувальних відділень ДСНС Закарпаття.

Містичне явище до смерті налякало туристів: на Закарпатті шукають мертвого чоловіка, тіло якого бачили у горах (ФОТО)

Надзвичайники продовжують пошуки пошуки тіла людини, яке напередодні виявила група туристів, котра заблукала між Закарпатською та Івано-Франківською областями. Про це у вівторок, 14 травня, повідомили у пресслужбі ДСНС. 

Як з’ясувалось, троє мандрівників втратили орієнтири на місцевості під час проходження туристичного маршруту у горах Рахівщини. Шукаючи правильний шлях вони натрапили на тіло чоловіка. Надалі, коли їх знайшли прикарпатські рятувальники, туристи повідомили про цей факт та вказали на карті орієнтовне місце знаходження моторошної знахідки. Оскільки вказане місце знаходиться у межах сусідньої області, прикарпатські рятувальники передали цю інформацію закарпатським колегам.

Вчора та сьогодні надзвичайники обстежили гірські масиви, однак результату це не дало — тіло людини не знайдено. Рахівською групою було обстежено потік Бутинець та чотири його притоки, полонину Бутин та підніжжя гори Ребра та Туркул.

Сьогодні від 04:35 до пошуків залучено 46 рятувальників та 12 одиниць техніки від 10 гірських пошуково-рятувальних відділень ДСНС Закарпаття. Окрім того, здійснюється повітряний пошук за допомогою квадрокоптера.

Нагадаємо, Високогір'я Карпат приваблює не тільки туристів: закарпатські прикордонники полюють на любителів екстриму (ФОТО)

Читайте також: СБУ оголосило про масштабний набір: відомо хто зможе потрапити до одного з кращих спецпідрозділів (ВІДЕО)

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber