1. Головна
  2. >
  3. Суспільство

Високо в горах безпомічно стікав кров'ю: закарпатець втратив руку травмувавшись бензопилою (ФОТО)

154
Суспільство Закарпаття

Випадок, який ледь не закінчився фатально, трапився вчора ввечері на Рахівщині.

Високо в горах безпомічно стікав кров'ю: закарпатець втратив руку травмувавшись бензопилою (ФОТО)

На Рахівщині завдяки чіткій взаємодії медиків та допомозі місцевих мешканців, вдалося врятувати життя чоловіка, який травмувався бензопилою. Про випадок розповіли на сторінці Закарпатського ТЦМЕД.

На лінію «103» повідомили про важку травму у 29-річного мешканця с. Косівська Поляна. Юнак випасав отару овець високо в горах і майструючи для них огорожу, травмувався. Брат, який знаходився неподалік, зупинив кровотечу, наклав джгут і покликав на допомогу.

Диспетчер служби скерував бригаду №1205 (фельдшер Еліна МОЛНАР, водій Володимир ТАФІЙ) з Великого Бичкова. Щоб якнайшвидше доставити потерпілого до медиків, чоловіки із села на приватному високопрохідному авто відправились в гори. А місцева мешканка – фельдшерка Вікторія НЕЗДОРОВІНА, допомагала бригаді «швидкої» зорієнтуватися на місцевості – травмований знаходився далеко в горах, у важкодоступному урочищі.

Коли постраждалого доставили до медичного авто, він вже втрачав свідомість від болю та масивної крововтрати. Фельдшерки швидко обробили рану знезаражуючими та кровоспинними препаратами, знеболили, підключили інфузійно розчини і помчали до Рахівської лікарні.

Зараз постраждалий знаходиться в реанімаційному відділенні у стабільному стані. Руку, на жаль, врятувати не вдалося. Однак, життя хлопця поза загрозою.

Читайте також: Доведеться більше й потужніше працювати : в Україні відтепер стане ще складніше вийти на пенсію

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber