1. Головна
  2. >
  3. Суспільство

Мобілізовані українці готуються до відправки на фронт: деталі підготовки (ВІДЕО)

142

На самому початку потрібно навчити призовників упевненості, щоб вони не розгубилися

Мобілізовані українці готуються до відправки на фронт: деталі підготовки (ВІДЕО)

В Україні триває загальна мобілізація і перед відправленням на фронт громадяни мають проходити ретельну підготовку.

Журналісти телеканалу “Ми — Україна” у своєму сюжеті показали, як проходить цей процес.

За словами начальниці циклової комісії психологічної підготовки школи базової загальновійськової підготовки Оксани Хоптій, на самому початку потрібно навчити призовників упевненості, щоб вони не розгубилися. На полігоні майбутні бійці справляються зі своїми страхами та вчаться працювати в команді.

“Є такі перепони, які пов’язані з психологічною підготовкою. Пройти під тунелем не кожен може, адже в нього є страх темряви і клаустрофобія. Також є висота, канат”, — ділиться старший лейтенант В’ячеслав Величко.

Кореспондентка Людмила Гаврилюк також вирішила спробувати пройти ті випробування, які були підготовлені для військових. Після невеликого інструктажу процес розпочинається. Насамперед потрібно пройти через металеву перешкоду і бійцям це швидко вдається зробити. На другій локації стоїть бетонна стіна, яку також потрібно подолати.

Це випробування має продемонструвати те, як військові можуть взаємодіяти між собою, адже залізти туди без сторонньої допомоги фактично неможливо. На черзі колюча сітка з тельбухами, яку потрібно пройти за короткий час. Четверте випробування — темний і мокрий тунель, і як каже журналістка, це психологічний виклик для новобранців.

Водночас, під час проходження перепон немає часу думати про свої страхи, адже попереду ще багато всього. Для того, щоб наблизити цю локацію максимально близько до поля бою, у гучномовцях вмикають крики постраждалих військових, вибухи, а також звуки дронів. Це ще один фактор, який має навчити новобранців не розгубитися. Проходять такі тренування в кілька етапів. Один із них потрібен для того, щоб бійці перестали боятися важкої броньованої техніки. Їм доводиться сидіти в окопах у спеціальній позі, поки зверху проїжджає танк. Журналістка каже, що без моральної підготовки дуже складно це витримати.


Читайте також:   Трагічна звістка крає серця закарпатців: додому в домовині повертається наш захисник (ФОТО)  

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber