1. Головна
  2. >
  3. Суспільство

"Даремна ягода": на закарпатському ринку торгують полуницею за не реально низькою ціною (ВІДЕО)

59981
Суспільство Новини Перечина

У регіоні стартував сезон ягід - полуниць та черешень.

"Даремна ягода": на закарпатському ринку торгують полуницею за не реально низькою ціною (ВІДЕО)

Вже більше місяця на зелених базарах області йде торгівля першою цьогоріч полуницею. Вартість ягоди різниться у різних торгових точках й районах. Десь дешевше, а десь дорожче. Водночас, поки одні ласо купують у цьогорічний тепличний смаколик, поодинокі воліють , усе ж, дочекатись ароматної полуниці із власних садів. Нагадаємо, перша теплична ягода на Перечинщині, яка з'явилась на місцевих базарах ще в кінці лютого, вартувала від 90-100 гривень за кілограм.

Водночас, в мережі Фейсбук повідомляли, що ціни на полуницю в інших районах варіювались цього року у межах 250-300 гривень за кілограм. На деяких базарах продавали і за 120-170 гривень за кілограм. Сезон ранніх черешень та ягід у регіоні лише набирає масштабів. Черешні, зокрема, продають від 250 гривень за кілограм. Однак, торгують смаколиком поки не у великих масштабах.

А от місцевою полуницею із теплиць наразі ринки просто завалені. Зокрема, в ягодах потопає потопає оптовий ринок у Виноградові. Ціни напрочуд дивують. Кілограм ягід можна по дбати від 15-20 гривень. Люди шоковані, що смаколик перекупники продають за такою низькою ціною. Відео із Виноградівського ринку з'явилось в мережі Фейсбук.

Одразу під відеокадрами з'явилось чимало коментарів, що такі ціни є абсурдністю у порівнянні із тим, скільки праці потрібно вкласти, аби виростити й зібрати цю ж полуницю. Дехто не вірить, що такі ціни є цьогорічними, однак очевидці відповідають, що дійсно ягоди на оптовому ринку у Виноградові можна купити наразі так дешево. Також люди діляться в коментарях цінами на полуницю у різних областях України


Читайте також:  На Закарпатті впровадили аварійні відключення: в яких районах без електроенергії досі?

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber