1. Головна
  2. >
  3. Суспільство

Назвали найпопулярніші спеціальності серед абітурієнтів у 2024 році

197

У 2024 році українські абітурієнти найчастіше обирають такі спеціальності для вступу, як право, менеджмент та економіка.

Назвали найпопулярніші спеціальності серед абітурієнтів у 2024 році

Про це повідомляє новини N

Цю інформацію повідомив заступник міністра освіти та науки України Михайло Вінницький під час національного телемарафону.

Вінницький додав, що з кожним роком все більше абітурієнтів вибирають напрямки психологія та комп’ютерні науки. Однак є спеціальності, які не користуються великим попитом.

“Наразі Міністерство освіти працює над підвищенням популярності таких фундаментальних спеціальностей, як фізика, хімія, біологія”, — зазначив Вінницький.

Він підкреслив, що для Міністерства освіти важливо, щоб природничі науки та відповідні професії ставали все більш популярними та розвивалися.

Вінницький також відзначив, що після завершення російсько-української війни країні потрібні будуть інженери, тому Міністерство освіти очікує, що попит на ці спеціальності зростатиме.

Крім того, Вінницький повідомив, що цього року від 80 до 90 тисяч вступників зареєструються для складання єдиного вступного іспиту в магістратуру та аспірантуру.

Він також зазначив, що за кілька годин після початку реєстрації на вступні іспити в магістратуру та аспірантуру було подано майже 400 заявок.

Читайте також: Ліга чемпіонів: результати матчів 1/2 фіналу 

Хочете бути в курсі найактуальніших подій з регіону і не тільки? Підписуйтесь на Telegram канал «Голос Карпат» і щодня першими отримуйте свіжу інформацію!

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber