1. Головна
  2. >
  3. Суспільство

У Виноградові відкрили Алею Слави на честь полеглих на війні випускників ВПУ-34

2199
Суспільство Новини Виноградова

Ця урочиста подія відбулася 8 травня, у День пам’яті та перемоги над нацизмом. До створення Алеї  долучилися батьки та рідні Героїв спільно з колективом ВПУ-34.

У Виноградові відкрили Алею Слави на честь полеглих на війні випускників ВПУ-34

На меморіальних стендах виставлено фотопортрети незабутніх Героїв -  Станіслава Кіша, Романа Совлича, Золтана Балажа, Ярослава Романова, Едуарда Чігора, Владислава Кіша, Станіслава Гевкана. Хвилиною мовчання було вшановано полеглих вихованців училища та всіх захисників , які віддали життя за Україну.  Інна Бровді (дочка загиблого Героя – Михайла Бровді), Мирослава Кормош (її батько – Михайло Кормош, захищає нашу країну), Анастасія Копча, Вікторія Гевді,  Анастасія Лугош, Камілла Лацканич, Аделіна Шиян, Роман Повх та Мирослава Товт згадали історію російсько-української війни,  ознайомили присутніх з коротким, але таким змістовним життям молодих Героїв. Про своїх найрідніших розповіли – Ганна Кіш ( мама Станіслава Кіша), Людмила Романова (дружина Ярослава Романова), Вікторія Балаж (дружина Золтана Балажа). Нікого не залишили байдужими виступи Артема Гевкана – сина Станіслава Гевкана та Степана Блажина – військовослужбовця, який з 2014 року захищає нашу незалежність.

Відсьогодні, сказала під час відкриття Алеї заступниця директора з навчально-виховної роботи Світлана Міндак, наші Герої з фотографій щодня зустрічатимуть і проводжатимуть поглядом здобувачів освіти, педагогів, містян і нагадуватимуть кожному з нас, що вони поклали своє життя аби ми жили в мирній, незалежній, квітучій Україні.

Читайте також: Вибух на Заході України: чоловік підірвав себе гранатою у всіх на очах (ФОТО) 

Хочете бути в курсі найактуальніших подій з регіону і не тільки? Підписуйтесь на Telegram канал «Голос Карпат» і щодня першими отримуйте свіжу інформацію!

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber