1. Головна
  2. >
  3. Суспільство

Закарпаття не виняток: по всій території України готуються відключати електроенергію

253

Причиною цього стали наслідки нової масованої ракетної атаки росіян.

Закарпаття не виняток: по всій території України готуються відключати електроенергію

Українців попередили про те, що можливе запровадження графіків відключення світла. Стосуються вони споживачів на всій території країни.

Як повідомили в "Укренерго" 8 травня в Україні можуть запровадити відключення світла для промислових та побутових споживачів. Причиною цього стали наслідки нової масованої ракетної атаки росіян. Зазначається, що ворог бив по критичній інфраструктурі у Запорізькій, Полтавській, Кіровоградській, Вінницькій, Івано-Франківській та Львівській областях. На жаль, є пошкодження енергооб'єктів.

"Пошкоджень зазнали об’єкти генерації. Також російські «шахеди» пошкодили обладнання одного з об’єктів «Укренерго» в центральному регіоні. Наразі споживачі в цьому регіоні заживлені резервними схемами", - сказано в офіційному повідомленні "Укренерго".

Там же вказано, що 8 травня у вечірній час можливе запровадження графіків відключення електроенергії. Причиною цього стане дефіцит в енергосистемі, який виник через пошкодження обладнання.

У прес-службі компанії зазначили, що обмеження будуть рівномірно розподілені по всіх регіонах країни. Точні графіки відключення світла можна переглянути на офіційних сторінках місцевих обленерго.

В "Укренерго" також звернулися до всіх мешканців України. Українців просять економити споживання електрики, особливо у період з 18 до 23 години.

Читайте також: Постраждала Львівщина, до Закарпаття не долетіло: вночі Росія масово атакувала Західну Україну (ФОТО)

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber