1. Головна
  2. >
  3. Суспільство

Жителі гірської місцевості зможуть пройти необхідні обстеження: в одній з лікарень з'явилися відділення реабілітації та судинної неврології (ФОТО)

82
Суспільство Новини Тячева

У Тячівській лікарні відкрили відділення реабілітації та судинної неврології.

Жителі гірської місцевості зможуть пройти необхідні обстеження: в одній з лікарень з'явилися відділення реабілітації та судинної неврології (ФОТО)

У Тячівській районній лікарні відкрили одні з найнеобхідніших відділень на сьогоднішній час: реабілітації та судинної неврології. Відділення призначені для реабілітації військовослужбовців, які отримали травми, дорослих та дітей, які мають ускладнення  чи травми та  пацієнтів після перенесеного інсульту.  

Тут зможуть відновити (повністю чи частково) втрачену працездатність, усунути  неврологічний дефіцит, відновити утрачену соціально-побутову активність, усунути психологічний дефект, покращити якість життя пацієнта, адаптуватися до самообслуговування при умовах, які виникнули внаслідок захворювання (коли відновити працездатність не вдається).

Про це інформує Тячівська міськрада.

Головними завданнями реабілітаційного відділення є:

  • відновлення/компенсація порушених чи втрачених функцій, активізація можливостей організму для повернення до нормальної життєдіяльності;
  • відновлення оптимального фізичного та когнітивного рівня пацієнтів з метою інтеграції їх в суспільство;
  • відновлення мови та мовлення;
  • профілактика виникнення ускладнень захворювань.

У відділенні є дві зали ерготерапії, які  оснащені сучасним обладнанням, необхідним для процесу реабілітації:

  • тренажерами для фізичної реабілітації - мотомедами, які допомагають розвинути функцію нижніх та верхніх кінцівок;
  • тренажерами для удосконалення балансу, що допомагає хворому в кращому пересуванні та володінні своїм тілом;
  • допоміжними засобами підвісної терапії, які допомагають пацієнту втримати рівновагу, попередити падіння;

Для забезпечення якісної роботи у відділеннях працює команда з кваліфікованих спеціалістів: лікарів (фізичної і реабілітаційної медицини, невропатологів, кардіолога, лікаря лікувальної фізкультури, фізіотерапевта, психотерапевта), фізичних терапевтів, ерготерапевтів, логопеда,  психотерапевта, сестер  медичних з лікувальної фізкультури та фізіотерапії, сестер медичних тощо.

Читайте також: Моторошне явище в одній з річок Закарпаття відбирає мову: нові тіла досі намагаються ідентифікувати (ФОТО 18+)

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber