1. Головна
  2. >
  3. Суспільство

«Сподіваюся, ці знання ніколи не знадобляться цим дітям»: школярів області навчали “орудувати” зброєю (ФОТО)

240
Суспільство Новини Виноградова

На Виноградівщині відбулися навчально-польові збори на яких школярі вчилися розбирати зброю та стріляти.

У сучасному світі, де військова готовність та патріотичні почуття мають велике значення, важливо виховувати молоде покоління в дусі гордості за свою країну та здатності захищати її інтереси. Патріотичне виховання не обмежується лише теоретичними знаннями, але й потребує практичного відтворення ситуацій, що можуть виникнути в реальному житті. У цьому контексті навчально-польові збори для старшокласників мають особливе значення.

Про навчання розповіли в Службі зв’язків з громадськістю Закарпатського ОТЦК та СП.

Основам тактичної медицини, зборці та розборці автомата, правилам поводження зі зброєю та, звісно, стрільбі навчали старшокласників Виноградівської та Вилоцької територіальних громад досвідченні інструктори Першого відділу Берегівського РТЦК та СП, які мають бойовий досвід.

Завдяки цим тренуванням молоді люди мають змогу не лише отримати практичні навички у військовій справі, але й розуміти важливість обороноздатності своєї країни та власної ролі у цьому процесі.

Як сказав керівник стрільб майор Віктор Михайлишин: «Патріотичне виховання сьогодні набуло надзвичайної важливості.  Ми мусимо виховати українців готових навіть зі зброєю в руках захищати свою країну. Хоча й сподіваюся, ці знання ніколи не знадобляться цим дітям».

Читайте також: У Виноградові вшанували військовослужбовців 128 бригади та вручили почесний орден – «Хрест Героя» рідним полеглих Героїв (ФОТО)

Хочете бути в курсі найактуальніших подій з регіону і не тільки? Підписуйтесь на Telegram канал «Голос Карпат» і щодня першими отримуйте свіжу інформацію!


Читайте також: