1. Головна
  2. >
  3. Суспільство

ПФУ роз'яснив: правила та вимоги для отримання субсидій

110

Український пенсійний фонд надав відповіді на запитання щодо права на отримання житлової субсидії для осіб, які займаються сезонною роботою.

ПФУ роз'яснив: правила та вимоги для отримання субсидій

Було розглянуто ситуацію, коли працівник, який працює як кочегар у котельні з жовтня по квітень за мінімальну зарплату, може отримати субсидію, про це повідомляє "Хвиля"

Представники Фонду вказали, що громадяни, які не в змозі самостійно оплачувати комунальні послуги, можуть подати заявку на отримання житлової субсидії. При визначенні права на субсидію враховуються доходи громадян за визначений період.

Якщо житлова субсидія призначається з початку неопалювального сезону (наприклад, з травня), то беруться до уваги доходи особи за III і IV квартали попереднього календарного року та сплата єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у цей період.

Так, при поданні заявки на отримання житлової субсидії у травні або червні 2024 року, субсидія буде призначена з початку неопалювального сезону. При цьому будуть враховані доходи за III-IV квартал 2023 року та проаналізовано сплату соціального внеску протягом не менше трьох місяців у цьому періоді.

Пенсійний фонд України закликає громадян, які потребують державної підтримки у сплаті комунальних послуг, своєчасно подавати заявки на отримання субсидій та надавати всі необхідні документи для аналізу їхнього права на отримання цієї допомоги.

Читайте також Підрив мосту в Часовому Яру: подробиці жахливого вибуху (ФОТО) 

Хочете бути в курсі найактуальніших подій з регіону і не тільки? Підписуйтесь на Telegram канал «Голос Карпат» і щодня першими отримуйте свіжу інформацію!

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber