1. Головна
  2. >
  3. Суспільство

"Їх примусили просити вибачення та полагодити розбите": скандал з ТЦК у Виноградові має продовження (ФОТО/ВІДЕО)

823
Суспільство Новини Виноградова

Цей інцидент "підняв на вуха" всю Україну.

"Їх примусили просити вибачення та полагодити розбите": скандал з ТЦК у Виноградові має продовження (ФОТО/ВІДЕО)

На днях у Виноградові група ромів заблокувала виїзд з ТЦК у протесті проти мобілізації їхнього односельця  використавши зброю.  За словами ромів, представники ТЦК намагалися мобілізувати їхнього односельця, якого вранці зупинили на місцевому базарі. Роми стверджують, що цей чоловік хворий і не може бути мобілізований.

Опісля інциденту у  ТЦК прокоментували ситуацію: 

"3 травня з метою уточнення військово-облікових даних в 1-му відділі Берегівського РТЦК та СП перебував військовозобов’язаний ромської національності. Згодом біля адміністративної будівлі ТЦК та СП зібрався натовп громадян України ромської національності, які почали вчиняти хуліганські дії і спроби проникнення на територію військового об’єкту", - наголосили у ТЦК.

Учасники "штурму" визнали, що діяли занадто емоційно і вибачилися за свій вчинок.


"Час відповідати за свої вчинки. Медіапростором України розлетілась інформація про неприпустимі дії представників ромської національності біля одного з територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки Закарпаття, що відбулися 3 травня. Учасники цих хуліганських подій визнали свою провину і власним коштом та силами відновили пошкоджений паркан та ворота 1-го відділу Берегівського РТЦК та СП (м.Виноградів)", – йдеться в повідомленні.

А нещодано  мережею поширився відеозапис з вибаченням представників ромської національності, які були причетні до протесту. 


Відеозапис викликав бурхливе обговорення у мережі. Люди пишуть: 


Читайте також:  "Мемчики з TikTok стали реальністю": на Закарпатті поблизу кордону стався курйозний інцидент (ФОТО/ВІДЕО)

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber