1. Головна
  2. >
  3. Суспільство

На межі життя та смерті: на Закарпатті медики "екстренки" витягли "з того світу" новонароджене дитя (ФОТО)

175
Суспільство Новини Рахова

Дитина - з обвиттям пуповиною, синюшна, не кричить і не дихає.

На межі життя та смерті: на Закарпатті медики "екстренки" витягли "з того світу" новонароджене дитя (ФОТО)

На пункт базування екстреної медичної допомоги в с. Великий Бичків родичі привезли 26-річну жінку – вагітність 37 тижнів, відійшли води, ризик стрімкого перебігу пологів.

Повідомляє 103 Закарпаття.

 «Розумію, що дитина може народитися у будь-який момент. Швидко рушаємо в дорогу. У жінки це треті пологи, часовий проміжок між переймами скорочується… І коли стає зрозумілим, що дитинка чекати не буде – показалася головка немовля, - кажу водію, щоб зупинив авто і разом проводимо всі необхідні маніпуляції, - розповідає фельдшер. 

Народилась дівчинка. Але… ситуація на межі критичної. Дитина - з обвиттям пуповиною, синюшна, не кричить і не дихає.

"Включаю апаратний відсмоктувач, очищую від слизу рот і ніс новонародженої. І, нарешті, немовля голосно закричало і заплакало. Я загорнула малечу і поклала мамі на груди. Одночасно перерізала пуповину. Перевірила, чи ще немає ознак відшарування плаценти, і оскільки їх ще не було, то повезли породіллю далі - до пологового відділення Рахівської лікарні", - додають у розповіді.


На запитання, чи не страшно самостійно вперше приймати пологи, Еліна відповіла:

"Я розуміла, на яку роботу йду – в мене бабуся пропрацювала на «швидкій» 45 років. Відтак, про екстремальні ситуації, які можуть виникати під час викликів, знала. Усвідомлювала, наскільки важливо діяти швидко і відповідально в таких випадках. Миттю згадалася все, чому нас навчали…", - відзначає фельдшер. 


Читайте також:  "На Закарпатті мочили дівок у потоці, а ті пищали": наймокріший день в регіоні й "болотянка" в пляшках

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber