1. Головна
  2. >
  3. Суспільство

Налякані батьки, дитина не дихає, ситуація критична: закарпатські медики врятували життя немовляти (ФОТО)

251
Суспільство Новини Рахова

На Закарпатті медики врятували тримісячне немовля, в якого раптово зупинилось дихання.

Налякані батьки, дитина не дихає, ситуація критична: закарпатські медики врятували життя немовляти (ФОТО)

Бригада екстреної медичної допомоги врятувала життя тримісячної дівчинки в селищі Дубове, що на Закарпатті. 

Про це повідомили на сторінці «103 Закарпаття»

В цей день бригада №1403 екстреної медичної допомоги стикнулася з одним із найскладніших випадків – реанімацією тримісячного немовляти, що перестало дихати. 

«Опівдні до нашого пункту постійного базування ЕМД в селищі Дубове вбігли чоловік з жінкою із 3-місячним немовлям на руках», – розповідає фельдшер Михайло Магула. 

За словами матері, дитина спала у ліжечку, перекинулася на живіт, посиніла і перестала дихати. Жінка негайно почала робити натискання на грудну клітку дитини і разом з чоловіком миттю помчали по допомогу…

«Ми одразу приступили до інтенсивних реанімаційних заходів. До нас долучилась і сімейна лікарка Василина Руснак. Всі разом ми боролись за життя маленької дівчинки. Через 20 хвилин нам вдалося відновити дихання дитини та стабілізувати її стан. Невимовне полегшення охопило всіх нас, коли ми побачили, як дівчинка почала дихати знову», – каже Михайло Магула.

Малечу разом із матір'ю транспортували до лікарні для подальшого спостереження. Медична бригада висловила подяку батькам за швидку реакцію та довіру до них, а також висловила вдячність медикам Дубівської лікарні за їхню професіональну допомогу.

«Цей випадок нагадує про важливість правильної реакції у критичних ситуаціях та про силу співпраці та професіоналізму медичного персоналу. Бажаємо малечі та її родині здоров'я, а медикам подякуємо за їхню неймовірну роботу та вміння врятувати життя», – зазначають у дописі. 

Читайте також: Лютують водії, правоохоронці та батьки: на Закарпатті з приходом тепла діти масово бігають по проїжджій частині та потрапляють під колеса авто (ФОТО)

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber