1. Головна
  2. >
  3. Суспільство

Конфлікт закінчився смертю: закарпатець отримав термін й заплитить мільйон гривень відшкодування (ФОТО)

245
Суспільство Новини Хуста

Суд зобов’язав його виплатити потерпілій понад пів мільйона гривень моральної та матеріальної шкоди.

Конфлікт закінчився смертю: закарпатець отримав термін й заплитить мільйон гривень відшкодування  (ФОТО)

Прокурор Хустської окружної прокуратури довів у суді вину мешканця с. Велятино в умисному вбивстві знайомого (ч. 1 ст. 115 КК України).
Про це повідомляє Закарпатська обласна прокуратура.

"Йдеться про інцидент, що стався в будинку обвинуваченого в квітні минулого року. Встановлено, що між ним і його знайомим стався побутовий конфлікт, який переріс у бійку. Хазяїн будинку наніс потерпілому удари сокирою по голові та обличчю. Отримані чоловіком тілесні ушкодження виявились несумісними з життям. За кілька годин після події нападника затримали співробітники поліції. Згодом його взяли під варту без можливості внести заставу, де він утримуватиметься і до набрання вироком законної сили. Чоловік визнав свою вину у скоєному", - йдеться у повідомленні. 

Водночас Хустський районний суд зобов’язав його виплатити потерпілій понад пів мільйона гривень моральної та матеріальної шкоди. Для забезпечення відшкодування збитків наклав арешт на майно чоловіка – 8 земельних ділянок, які перебувають у його власності.

Наразі очікується набрання вироком законної сили.

Примітка: вирок суду першої інстанції набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, встановленого КПК України, якщо таку скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після ухвалення рішення судом апеляційної інстанції (ст. 532 КПК України).Читайте також: "Чорний дим взяв у полон села на Закарпатті": ДСНСівці ліквідували дві масштабні пожежі в області (ФОТО)

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber