1. Головна
  2. >
  3. Суспільство

На Львівщині не батіг, а пряник: військових судили за неповідомлення про пиятиків серед підлеглих

96
Суспільство Львівські новини

Військові, які отримали премії, мали бути оштрафовані за порушення дисципліни.

На Львівщині не батіг, а пряник: військових судили за неповідомлення про пиятиків серед підлеглих

Про це повідомляється в "CRIMEZONE"

Яворівський районний суд Львівської області визнав майора Валентина Д. та капітана Олега К. винними у недбалому ставленні до військової служби. Вони не повідомляли про пияцтво своїх підлеглих і безпідставно нараховували їм премії. Обидва військові зобов’язані сплатити штраф у розмірі 17 тис. грн.

Згідно з постановами, опублікованими у реєстрі у квітні 2024 року, Валентин Д., командир батареї однієї з військових частин, у березні 2023 року не повідомив командування про порушення дисципліни своїми підлеглими – він був нетверезий.

Майор не вніс пропозиції щодо накладення на військового дисциплінарного стягнення і йому безпідставно нарахували 16 тис. грн премії, а також не притягнули до адміністративної відповідальності (за таке порушення зазвичай призначають 17 тис. грн штрафу).

Капітан Олег К. звинувачується у подібних порушеннях, але через його дії 10 військових безпідставно отримали премії (у лютому, червні та липні 2023 року), хоча їх мали б покарати за пияцтво під час служби.

Олег К. та Валентин Д. не з’явилися на розгляд справи у суді, але вони надіслали до суду заяви про визнання своєї провини.
Обидві справи розглянула суддя Наталія Швед та визнала військових винними у недбалому ставленні до служби, призначивши їм по 17 тис. грн штрафу кожному. Постанови ще можна оскаржити.

Читайте також: Допомога від Латвії: хороший подарунок для ЗСУ (ФОТО) 
Хочете бути в курсі найактуальніших подій з регіону і не тільки? Підписуйтесь на Telegram канал «Голос Карпат» і щодня першими отримуйте свіжу інформацію!

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber