1. Головна
  2. >
  3. Суспільство

В одній з громад Закарпаття жителів забезпечать якісним водопостачанням та водовідведенням

3007
Суспільство Новини Хуста

Доступ до якісної питної води, водопостачання та водовідведення – невід’ємні атрибути сучасного життя.

В одній з громад Закарпаття жителів забезпечать  якісним водопостачанням та водовідведенням

Хуст працюватиме на забезпеченням жителів якісним водопостачанням та водовідведенням, що це вдасться влаштувати завдяки реалізації відповідного проєкту у межах Програми транскордонного співробітництва Interreg NEXT Польща – Україна 2021-2027 за пріоритетом «Довкілля». 

«Понад 1 млн євро грантових коштів отримає місто, щоб збудувати більш ніж 3 км каналізаційних мереж, відновити кілька ділянок старих, провести капітальний ремонт каналізаційно-насосної станції та забезпечити базовими послугами майже пів тисячі споживачів», - прокоментувала у Закарпатській ОВА.

 Однак за останні 30 років у Хусті майже нічого не робилося у цьому напрямку. Відрадно, що оновлена команда Хустської міської ради це усвідомлює і швидко включилася в роботу з новими силами та ідеями. 

Закарпатська ОВА підтримує ініціативи, спрямовані на розвиток громад, та відстоює їх перед партнерами. Тож завдяки співпраці на всіх рівнях зможемо в реалізувати в області такий потужний проєкт. 

Читайте також: "Так, було страшно. Йшло все не так як я навчався та уявляв": захисник із Закарпаття розвінчує міфи про ситуацію на фронті (ФОТО)

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber