1. Головна
  2. >
  3. Суспільство

“Так два дні поспіль у різні години”: скандальна ситуація на одному з автовокзалів області

458

Людей обурюють скасовані рейси та не ввічливе ставлення працівників.

“Так два дні поспіль у різні години”: скандальна ситуація на одному з автовокзалів області

У соцмережі фейсбук з'явився допис жительки міста Свалява, яка поскаржилася на роботу автовокзалу, через скасований рейс «Свалява-Ужгород», пише “Район.Свалява”.

У групі «Небайдужа Свалявщина» одна з жінок поділилася ситуацією, з якою зіткнулася її донька. Протягом двох днів дівчина не могла дістатися до Ужгорода, оскільки автобус, на який вона придбала квитки через інтернет, був несподівано скасований. Крім того, зі слів жінки, коли донька намагалася отримати відшкодування за невикористані квитки, їй у неприємній формі відразу відмовили у поверненні коштів.

«Сьогодні, як і вчора, мій ранок починається з обурення!А саме роботи, чи точніше ніякої роботи нашого Автовокзалу, керівництва і працівників у тому числі! Шановна Наталія Іванівна, а також водії маршруту Свалява-Ужгород, невже ви думаєте, що люди їдуть зранку в Ужгород, щоб погуляти, чи пофотографувати Сакури? Як то, так два дні поспіль скасовують по три ранішні рейси у різницю більше години-двох до наступного?
Як правило і це в більшості, людина, якій потрібно до стоматолога, чи до лікаря, чи з документами, чи у справах будь-яким, має запис на конкретну годину і рейс, і квиток старається спланувати заздалегідь! Так і моя донька, приходить на свій рейс, уже з придбаним квитком, очікує маршрутку, а її тупо відміняють і так два дні поспіль у різні години ранку! А у неї запис до стоматолога, який не можливо перекласти на годину-дві пізніше в останній момент!Крім того, вона відпросилася від навчання, приїхала з Чернівців, саме для того, щоб полікувати зуби, а в результаті два дні підряд не можливо поїхати на назначені години!», – розповідає свалявчанка. 

Окрім того, жінка додає, що кошти за придбаний квиток повернули її доньці не відразу, бо придбала вона його через інтернет. 


Журналісти інтернет-видання “Район.Свалява” поспілкувались з керівницею автовокзалу Наталією Поцко та дізнались, чому був скасований рейс «Свалява-Ужгород» та чому гроші за квиток повернули пасажирці не відразу. 

«Існують випадки, коли в автобусах виникають технічні неполадки. Один з таких рейсів, а саме «Свалява-Ужгород» належить перевізнику Наталія Курах. Вчора нас проінформували, що цей рейс не буде виконано через непередбачувані обставини. Одна пасажирка придбала квиток онлайн і дізналася про скасування лише після прибуття на автостанцію. Якби вона купила квиток безпосередньо у нашій касі, ми б негайно повідомили їй про скасування та порадили б вибрати наступний рейс», – зазначила керівниця. 

Наталія Поцко зазначає, що у випадку скасування рейсу перевізником, автостанція може лише сподіватися на те, що перевізник знайде інший автобус. Однак, більшість перевізників на сьогодні не мають такої можливості, оскільки зазвичай мають лише один автобус на рейс. Згідно з чинним законодавством, перевізник зобов'язаний надати інший транспортний засіб у разі скасування рейсу. Проте, на практиці, це часто неможливо, адже придбання додаткового автобуса для одного рейсу є нераціональним з економічної точки зору. В результаті, у випадку скасування рейсу, пасажирам доводиться очікувати на наступний рейс.

Керівництво автостанції не вбачає потреби у запровадженні додаткових рейсів до Ужгорода, оскільки більшість автобусів і так відправляються з недостатньою кількістю пасажирів.

«Колись у понеділок ми надавали додаткові рейси, а зараз два-три пасажири на кожен рейс.  А зараз у Сваляві сідають по декілька людей. І рятує перевізників тільки те, що десь по дорозі вони збирають ще людей. На даний час, наші перевізники не живуть, а виживають. Щодо розкладу то автобуси на Ужгород виїжджають зі Сваляви о 6:40, 6:50, 7:05, 7:35, 8:10, 8:45, 10:30, 11:00, 12:00, 13:00, 14, 15, 16:25. Цього б мало вистачати», – додає Наталія Поцко. 

Щодо невчасно повернутих коштів, то керівниця каже, що завжди акцентує увагу на важливості профілактичних бесід з працівниками, особливо в контексті спілкування з клієнтами, щоб уникнути таких ситуацій. 

«Ми несемо відповідальність за повернення коштів, оскільки квитки можна придбати через наш вебсайт. Наші пасажири мають можливість здійснити повернення квитків онлайн, проте ми також забезпечуємо можливість повернення коштів через касу. Хоча я особисто не була свідком описаної події, за словами касира, він попросив клієнтку зачекати через значну кількість людей, що бажали придбати квитки. Для того, щоб повернути кошти, касирові необхідно було витратити додатковий час на отримання коду або друк квитка перед тим, як здійснити повернення.
Якщо наша працівниця поводилася грубо з пасажиркою, я вважаю за потрібне зустрітися з нею, щоб обговорити ситуацію. У випадку, якщо буде підтверджено неналежну поведінку касира, ми вживемо заходів, включно з видачею попередження», – підсумувала Наталія Поцко.

Читайте також: Угорці закарпатцям: Свалявська школа отримала комп’ютерну техніку (ВІДЕО)

Хочете бути в курсі найактуальніших подій з регіону і не тільки? Підписуйтесь на Telegram канал «Голос Карпат» і щодня першими отримуйте свіжу інформацію!

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber