1. Новини Закарпаття
  2. >

Моторошна історія про загадкове зникнення чоловіка на Закарпатті: жінка через соцмережі просить допомоги у пошуках (ВІДЕО)

15.01.2024 16:39 Суспільство незвичайно

Дружина вже два місяці шукає чоловіка, який зник при загадкових обставинах.

Дружина вже два місяці шукає чоловіка, який зник при загадкових обставинах.

Жителька Хуста, що на Закарпатті, Ярослава Горшкова продовжує шукати свого чоловіка Микиту, який зник після того, як був затриманий співробітниками ТЦК. Через два місяці та публічного розголосу жінка поділилася новими подробицями скандалу.

Ярослава Горшкова опублікувала відповідне відео на своїй сторінці у Facebook. За її словами, після того, як новину про зникнення її чоловіка підхопили ЗМІ, вона отримала відповідь на запит про його місцеперебування від РТЦК Хуста, проте з помилкою в даті. Її запит було надіслано 12.12.23, а у відповіді зазначено дату – від 5.01.24.

"Стало відомо, що через 20 хвилин після приїзду до Хуста мій чоловік опинився в РТЦК Хуста, де перебував 2 години 15 хвилин і потім начебто був відпущений“, – пише Ярослава.

Жінка також розповіла, що у рішенні суду від 12.12.23, яке було надано ВСП Ужгорода, сказано, що військовозобов’язаний Микита Горшков підписав зізнання о 13.25 18.11.23 через годину після виходу з РТЦК Хуста за 40 км від м. Хуст про спробу переходу держкордону. Після цього начебто був відпущений.

Але дружина зазначає, що за весь час із подання заяви (з 25.11) співробітники прикордонної служби говорили, що у них такого інциденту не було і що жодних адміністративних порушень та штрафів на чоловіку не значиться.

За словами жінки прикордонники також не надають відповіді на офіційні запити.

Ярослава Горшкова, мати двох неповнолітніх дітей, звернулася до Президента України Володимира Зеленського, а також інших високопосадовців, щоб вони посприяли розвитку ситуації та допомогли з’ясувати, де наразі перебуває її чоловік.

Користувачі соцмережі розділилися у своїх поглядах, хтось щиро розхвилювався за ситуацію, інші ж висувають різні припущення.

Читайте також: Успішна спецоперація на Закарпатті: власник кількох транспортних компаній виявився організатором міжнародних злочинних схем (ФОТО)