1. Головна
  2. >
  3. Суспільство

На Закарпатті менш як за тиждень зросла вартість популярного овоча: магазини дурять людей перед святами

6053
Суспільство Закарпаття

В регіоні продовжують підніматись в ціні ряд важливих товарів.

На Закарпатті менш як за тиждень зросла вартість популярного овоча: магазини дурять людей перед святами

Найбільше за останній період зросли ціни на яйця. Наразі у місцевих магазинах вони уже вартують від 6 гривень за штуку, а в багатьох супермаркетах ціни ще вищі: 6,50 - 7,50 гривень.

Таке подорожчання вкотре уже вдарило по гаманцях пересічних покупців. Наразі десяток яєць жителям області влетить від 65 - 75 гривень, лоток з 30 штук обійдеться від 185 гривень. Відзначмо, що на здорожчання цього продукту істотно вплинули ряд різних факторів, у тому числі і сезонність. Про можливий стрибок цін на курячі яйця узимку "Голос Карпат" інформував у попередній публікації. Разом із цим традиційним продуктом злетіли угору і ціни на сир й ковбасу. Наразі капуста білокачанна з 9 гривень за кілограм уже вартує 15 гривень. Таку ж суму у грудні доведеться віддати за кілограм "другого хліба" та моркви.

Найбільше із ряду овочів на базарах та в магазинах набирає у вартості золотий овоч - цибуля. Напередодні у магазинах Закарпаття вона вартувала 15 -16 гривень за кілограм, зараз вона різко зросла у ціні й зараз уже вартує 18 гривень. Люди обурюються таким ростом цін та шукають, де можна купити той самий овоч врази дешевше. За словами населення, у багатьох магазинах ціни накуручують самі ж власники торгових точок. Один і той самий овоч у трьох різних торгових точках сильно різниться у вартості, люди змушені переплачувати врази, як вони зауважують. Контроль за цінами не здійснюється. 

"У нас магазини дедалі частіше дурять свого покупця", - відзначає пані Оксана із Перечинщини.
"У різних торгових точках села ціна на яйця різниться майже у два гривні. В одному магазині вони коштують 6 гривень за штуку, в другому 6,50. В іншому взагалі яйця від 7 гривень, а є й магазини, де 8 гривень за штуку", - відзначає Оксана.
"Зараз загнули цибулю в ціні. Ще три дні тому була по 15 гривень, взяла на запас кілограм, зараз вона уже вартує 18 гривень за кілограм в магазинах, дешевша є на базарі - 16,50. Свята йдуть, ціни ростуть, лиш зарплати в простих людей не рушать із місця", - відзначає пані Оксана.

"Ще лиш початок зими, а товари уже золоті", - додає жінка. 

Читайте також: Здатні проломити череп людини: яка загроза чатує на закарпатців поряд з будинками? 

Підпишіться на наш телеграм канал, щоб читати новини першими 

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber