1. Головна
  2. >
  3. Суспільство

В областях України - масштабні відключення світла: чи є Закарпаття у зоні ризику?

994
Суспільство Закарпаття

В областях України спостерігаються масштабні збої в роботі енергосистеми.

В областях України - масштабні відключення світла: чи є Закарпаття у зоні ризику?

Станом на ранок у п’ятницю в Україні знеструмлено 635 населених пунктів через негоду, технологічні порушення та бойові дії.

Про це 24 листопада повідомило Міненерго.

Відомо наразі, що через сильні пориви вітру без світла залишилися 158 населених пунктів на Львівщині, Волинській та Івано-Франківській областях.

Унаслідок бойових дій без світла також залишаються населені пункти у Донецькій, Запорізькій, Сумській, Харківській, Херсонській і Чернігівській областях. 330 споживачів залишаються без газопостачання у Житомирській області.

 Водночас, як заявляють в Міненерго, ситуація в енергосистемі стабільна й наразі не має потреби у планових відключеннях побутових споживачів.

Яка ситуація із відключеннями світла на Закарпатті? 

Відомо, що цьогріч в Україні готуються до чергових ймовірних блекаутів через атаки рашистів. У результаті повторних масованих атак з боку ворога енергосистема держави найбільше постає під загрозою. Водночас, енергетична інфраструктура ще не відновлена в повному обсязі через пошкодження електростанцій торік.

В будь-якому разі, жителів областей України застерігають підготуватись до жорстких ситуацій з тривалих відключень світла. Ймовірно, як зазначають енергетики, до планових багатогодинних відключень електроенергії доведеться повернутись вже цієї зими. Нагадаємо, цьогоріч опалювальний сезон в Україні обіцяють складнішим аніж торішній.
У найгіршому випадку, під час блекаутів, можуть бути відключення світла на 16 годин.
На Закарпатті наразі також уже складено графіки щодо вимушених планових відключень електроенергії. Наразі їх не застосовують, адже дефіциту в споживанні електроенергії населенням на цей період не спостерігається. Водночас, у Закарпатській ОВА застерігають жителів бути готовими до складних ситуацій.

Читайте також: Загроза чатує повсюди: що варто знати жителям Закарпаття й чого остерігатись? 

Підпишіться на наш телеграм канал, щоб читати новини першими 

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber